ביוטי סיטי

טיפים בסטיילינג: כל מה שרציתן לדעת

בשנים האחרונות תחום הסטיילינג הפך פופולארי יותר ויותר ונשים רבות שוכרות את שירותיהם של סטייליסטים שונים בכדי להקנות לעצמן מראה ייחודי וייצוגי. הסטיילינג שייך לקטגוריית האופנה, אך בעוד שאופנה עשויה להשתנות ולהתבסס על טרנדים שונים, הסטיילינג יכול להישאר זהה מאחר ומדובר בסטייל אישי של האדם. סטיילינג לא חייב להיצמד לצו האופנה אלא לאופיו של האדם ולרושם אותו הוא רוצה להעביר לסביבתו. אז לפני שאתן ממהרות לשכור את שירותיהם של הסטייליסטים השונים, אספנו עבורכן כמה טיפים שימושיים ונהדרים! מוכנות?

העברת מסר אישי

הבגדים אותם אנחנו בוחרות ללבוש בכל בוקר יכולים להעביר איזושהי אמרה אישית ולשקף את האופי הייחודי שלנו. בבחירת הבגדים שלנו, רצוי לחשוב מהו המסר אותו אנחנו רוצות להעביר ואילו אביזרים או פרטי לבוש יעשו זאת באופן הטוב ביותר. תוכלו לשקף נשיות, קלאסיות, תחכום, צבעוניות, שובבות, מודרניות ובעצם כל דבר שרק תרצו. המטרה היא שהפריטים שתלבשו יעניקו לכן ביטחון ויסמלו את הייחודיות שלכן על פני האחרות.

חשוב שתבחרו בגדים ואביזרים בסגנון שאליו אתן מתחברות ובצבעים האהובים עליכן, כך תוכלו להיות ממוקדות יותר בחיפוש אחר בגדים חדשים או בשילובי אביזרים לביגוד שרכשתם.

טיפים בסטיילינג

הדגשת אזורים מחמיאים

כחלק מטיפים בסטיילינג, חשוב לציין את נושא מבנה הגוף וזאת מאחר שיש לו יש תפקיד לא פחות חשוב בבחירת הבגדים והאביזרים שאנו לובשות. מקובל להבליט אזורים מחמיאים ולחפות על אזורים שאנחנו פחות אוהבות בגופנו. לכל מבנה גוף יש אלמנטים ייחודיים המתאימים לו, מה שמחמיא למבנה גוף בצורת שעון חול לא בהכרח יחמיא למבנה גוף בצורת משולש. לכן כדאי להכיר את מבני הגוף השונים, לדעת מהם היתרונות של כל אחד מהם ומאילו סגנונות לבוש רצוי להימנע.

סידור הארון

דאגו ליצור סדר בארון בכדי שתוכלו לראות את כל פריטי הלבוש שברשותכן. כשאתן מסדרות, הוציאו את הביגוד שאינו רלוונטי עבורכן. אל תשמרו בגדים שקטנים עליכן או בגדים שלא לבשתן בשנה האחרונה, אין טעם לשמור כמויות בגדים בארון – הסתפקו במינימליזם ובפריטים פונקציונליים. מעבר לזה, סביר להניח שתתחדשו כל עונה בפריטים נוספים וחדשים, אז פשוט תתרמו את כל פרטי הלבוש שאינם מועילים לכן יותר. לאחר שנותרתן עם הבגדים הרלוונטיים ביותר, תוכלו לרכוש פרטי לבוש חדשים בהתאם לפריטים החסרים לכם ליצירת אאוטפיט ייחודי. מוטב שיהיו ברשותכן כמה פרטי בייסיק ואביזרי אופנה מיוחדים ובעלי אמירה אישית. אגב, צאו קצת מאזור הנוחות ונסו לרכוש בגדים טיפה יותר מאתגרים מהבגדים אליהם אתן רגילות. כמו כן, חפשו אחר פריטים פונקציונליים כמו למשל צעיף שיכול להוות גם כמטפחת לראש.

סטיילינג

חפשו אחר השראה

אתן וודאי מדפדפות במגזינים השונים או על גבי הרשת ורואות נשים המתלבשות באופן ייחודי. אהבתן את סגנון הלבוש שלהן? אמצו אותו. אל תחששו לחפש אחר השראה באתרי אופנה ייעודיים או אפילו בטלוויזיה, לעיתים הסטיילינג הייחודי שתראו, יסייע לכם ליצור סטיילינג אישי בהשראתו.

סטיילינג אישי הוא הדרך שלכן לבטא את עצמכן דרך הבגדים ופרטי הלבוש המעטרים את גופכן מידי יום. הקדישו מחשבה וזמן בכדי לחפש אחר מקורות השראה ייחודיים, לשוטט בין החנויות השונות ולאתר אביזרים ופרטי לבוש מאתגרים ומעניינים. נסו ליישם את כל הטיפים לסטיילינג שצויינו מעלה וגבשו לעצמכן את הלוק המנצח.

ביוטי סיטי - אתר עם סטייל

נגישות