ביוטי סיטי

5 סיבות טובות ללכת לתצוגת אופנה

מתי בפעם האחרונה נכחתן בתצוגת אופנה? תצוגת האופנה היא אירוע יוקרתי וייחודי בו מעצבי אופנה שונים מציגים לראווה את עיצוביהם. לרוב, תצוגות האופנה מתקיימות בתחילת כל עונה ומציגות חידושים אופנתיים ופרטי לבוש ייחודיים.

למה כדאי לכן ללכת לצפות בתצוגת אופנה? ובכן, יש לנו כמה סיבות די טובות בשבילכן.

תצוגת אופנה 2017

לקבל השראה

תצוגות אופנה הן המקום הטוב ביותר לקבל השראה ולראות אילו סגנונות הולכים ללוות את העונה הקרובה. בין אם מדובר בבגדים קלילים, סטייל אוריינטלי או בסגנון בוהו שיק מדליק ומאתגר. נוסף לכך, ניתן להתרשם מהצבעים העומדים למלא את חנויות הבגדים המובילות ולדעת לפני כולם מהם הגוונים האופנתיים לעונה הקרובה ואף לראות את שילובי הפריטים הצפויים לנו לשנה זו.

אחת מתצוגות האופנה הזכורות לטובה היא תצוגת האופנה של דודו בר אור באירועי ביוטי סיטי 2017. אופנת חורף 2017 מעולם לא נראתה טוב יותר, תצוגה מגוונת, ייחודית וקסומה המאופיינת בנגיעות מזרחיות אוריינטליות ושילוב מדויק של אלמנטים אירופאים בגווני שחור, אדום, כסף וזהב יוקרתיים. אין ספק שדודו בר אור סיפקה לצופים תצוגת אופנה מרהיבה ומלאה בהשראה שכן בשנה החולפת יכולנו לראות שלל אלמנטים אוריינטליים מעטרים את פריטי הלבוש של אופנת 2017.

בילוי עם חברות

תצוגות אופנה הן לחלוטין סיבה נהדרת לבילוי עם חברות. בעוד שהאולם מלא בסטייליסטים, מעצבי אופנה וסלבריטאים, תוכלו להתלבש במיטב מלבושיכן, להתהדר ולהיראות נוצצות במיוחד באירוע הייחודי הזה. עם תום תצוגת האופנה תוכלו להמשיך את הבילוי בפאבים סמוכים או אזורי בילוי בקרבת מקום.

להרגיש במילאנו או ניו יורק

גם אם טרם ביקרתן בשבוע האופנה בניו יורק או הלכתן ברחובות מילאנו, תוכלו לספוג מעט מהאווירה הייחודית האופיינית ליעדים הללו בתצוגות האופנה. התפאורה שמקשטת את אולם התצוגה, בדי המסך השחורים, המסכים הגדולים, המוסיקה הקלאסית, הקהל הלבוש בטוב טעם והקלאסיות שהאירוע משדר – כל אלה יגרמו לכן להרגיש במילאנו.

לספוג אבק כוכבים

כאמור, תצוגות האופנה מלאות בשלל דוגמנים, סלבריטאים ומעצבים מוכרים מעולם האופנה שמגיעים לכבד את מעצבי האופנה המציגים את יצירותיהם. תוכלו להכיר את הנפשות הפועלות, להתחכך בסלבריטאים ולספק לעמוד האינסטגרם שלכן מאגר של תמונות יוקרתיות ומעוררות קנאה.

תרומה לעמותות

ישנן תצוגות אופנה שנערכות בכדי לגייס כספים עבור עמותות ותרומות לנזקקים. קחו למשל את תצוגת האופנה שארגנו בעמותת לילך לפני כשנתיים, בה כל הכספים שנאספו הועברו לתרומה עבור ילדים בסיכון. הסכום שנגבה בכניסה לאירוע היה סמלי, כך שכל מי שחפץ להגיע ולחזות בתצוגת האופנה, בהחלט יכול היה לעשות זאת. כך שלא רק שהנוכחים נהנו משהותם בתצוגת האופנה, הם גם זכו לעשות מעשה טוב.

תצוגות אופנה הן חוויה ייחודית וקסומה, אמנם הכניסה אינה מתאפשרת לכל תצוגות האופנה הקיימות, משום שחלקן סגורות למוזמנים בלבד. אך יחד עם זה, ישנן תצוגות אופנה אליהן ניתן לרכוש כרטיסים ולהגיע לחזות בפריטים חדשים ואופנתיים. אם אתן קופצות לביקור בניו יורק, פריז או מילאנו – אל תהססו לחפש אחר תצוגות אופנה באזור. כמו כן, נסו לאתר תצוגות אופנה בישראל, לרכוש כרטיסים ולהגיע לאירוע נוצץ ומרהיב.

ביוטי סיטי - אתר עם סטייל

נגישות