כל אישה יודעת כי דווקא תכשיט הוא זה שיכול להקפיץ את ההופעה. עם זאת, נדרש לבצע התאמה מדויקת בין האאוטפיט לבין התכשיט. כיצד עושים זאת? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

בחירת תכשיט מחמיא: כך תוכלי להיות בטוחה כי את משקיעה את כספך בחוכמה

עולם התכשיטים הוא עולם מרתק המשלב בחובו אין ספור אפשרויות לבחירה. למעשה, גם אם נשקיע את מיטב כספנו בעבור אאוטפיט באלפי שקלים, מה שיכול לחולל את ההבדל בין לוק שגרתי לבין לוק עוצר נשימה. אולם, רגע לפני שאת מחליטה להשקיע את כספך, רצוי קודם כל לחשוב היטב על הסגנון האישי שלך. נורא קל להתפתות לטרנדים החמים, אולם לא כל תכשיט טרנדי מתאים לכל אישה (ולכל גבר) ולכן צריך לקחת בחשבון לא רק את האלמנט העיצובי אלא דווקא את הערך הסנטימנטלי. לכל תכשיט יש מטרה ועל כן לשרשראות עם תליונים יש משמעות. משום כך רצוי לבחור דווקא בתכשיט הזה, מאחר ומדובר בפיס בעל משמעות אך גם כזה שיכול לשדרג כל מראה – החל ממראה זרוק עם ג'ינס וחולצה לבנה ועד לשמלת ערב שחורה. נוסף לכך, חשוב לקחת בחשבון את הפרופורציות. תכשיט גדול מדי עשוי להיראות בומבסטי מדי או לחילופין עדין מדי, ועל כן שימת דגש על תכשיט בעל משמעות אך גם כזה שמשתלב בצורה נכונה עם המבנה.

טיפ מזהב: איך להתאים תכשיט מחמיא לאאוטפיט?

גזרה וצבע

התאמה מדויקת של תכשיט צריכה לקחת בחשבון את הגזרה שלך כמו גם את הצבעים שמחמיאים לך. החדשות הטובות הן שעולם התכשיטים מציע לך מגוון עצום של אפשרויות לבחירה מבחינת הגוון של התכשיט, ולכן גם תכשיט זהב בדמות שרשרת תליון או אפילו עגילים צמודים יכול להקפיץ את הלוק שלך כמה שלבים קדימה. במידה ובחרת בלוק צבעוני, העדיפי לבחור בתכשיט סולידי ולהפך – דווקא התכשיט הוא זה שיכול להפוך את הלוק לאלגנטי ונועז. נוסף לכך, צריך לקחת בחשבון את הגזרה של הבגד: מחשוף וי עמוק מהווה הזדמנות ליצור לוק סקסי בזכות שרשרת צמודה לאזור הצוואר ואילו מחשוף כתף מחייב דווקא שימוש בעגילים, כך שניתן יהיה לתת מקום לגזרה ופחות לתכשיט עצמו. כאשר אנו מתייחסים לגזרה צריך לקחת בחשבון גם את סוג הבד: בדים עבים כמו צמר ילכו נהדר עם שרשרת פנינים או שרשרת זהב דומיננטית ואילו בדים כמו פשתן ישתלבו דווקא עם פריטים קלאסיים כמו שרשרת דקה מזהב או עגילים צמודים. עולם התכשיטים הוא עולם מגוון וכל אישה כמו גם גבר יכולים למצוא את התכשיט שיתאים בצורה הטובה והמחמיאה ביותר לצבעים ולגזרה, ולכן התנסות במגוון סגנונות יכול לפתור את הדילמה וליצור מראה ייחודי ובעל אמירה.

לצאת מהקופסא

חשיבה מחוץ לקופסא מהווה חלק בלתי נפרד מבחירה של תכשיט מחמיא. שילוב בין סגנון קלאסי המאפיין דווקא את תכשיטי הזהב יכול לקפיץ כל לוק ואילו דווקא תכשיטים טרנדיים כמו למשל שרשרת עם תליון עין או עגילי חישוק גדולים יצרו בעבורך לוק מעניין המשלב בין קלאסיות לבין טרנדיות מנצחת. כאמור, התנסות בסגנונות עיצוב שונים מהווים דרך מעולה להבין לעומק מה מתאים לך, כל זאת כחלק מתהליך רכישה שלוקח בחשבון את הסטייל האישי. העדיפי להיצמד לתכשיטים שילוו אותך למשך שנים רבות ואף יזוהו איתך (בדיוק כמו למשל אודם אדום) ובכך תוכלי ליצור בקלות ובמהירות לוקים יפהפיים שגם מחמיאים לך אבל גם מכניסים עניין ואפילו שובבות, כחלק מהמענה המקיף אותו ניתן לקבל באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום התכשיטים ואשר מציעה לך חווית רכישה בהתאמה אישית – לסגנון, צבע, איכות וכמובן התקציב.