הלהיט החדש של עולם הביוטי: תוסף קולגן

אם שמעתם לאחרונה אודות חלבון הקולגן, אתם לא לבד. מדובר באחד מהחלבונים החשובים ביותר בגוף וזאת מאחר ומדובר בחלבון שאחראי על הבנייה והתחזוקה של רקמות החיבור בעור, כאשר הריכוז הגבוה ביותר שלו מצוי ב 80% מעור הפנים. למעשה, הקולגן נמצא בשכבת הדרמיס אשר היא השכחה האמצעית של העור וזו שמעניקה לו את היציבות.

עם השנים ותהליך ההזדקנות הטבעי של העור, ריכוז הקולגן פוחת באופן משמעותי ובהתאם לכך הנפח של העור יורד ונוצרים שקעים, קמטים ואובדן של לחות. על כן, הלהיט החדש של עולם הביוטי הוא ללא ספק אבקת קולגן. מדובר בתוסף שנספג במהירות בעור ובהתאם לכך מגביר את גמישות העור וכן מסייע לעור לעודד את הייצור המחודש של העור. המאמר הזה מסביר עוד על התוסף ועל היתרונות שלו, כחלק מהבנה כי מדובר בתוסף בעל משמעות אדירה לענף הביוטי שבשנים האחרונות מבצע קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת פיתוח של תוספי תזונה ייעודים לעור הפנים. הפיתוח המבוסס על מחקר של כמעט שני עשורים מהווה פרצת דרך של ממש בכל הקשור להרגלי טיפוח שלוקחים בחשבון את חלבון הקולגן כחלק אינטגרלי משגרת הטיפוח ממוקדת ובעלת היבט אפקטיבי מאוד על עור הפנים.

מה חשוב לדעת לפני שצורכים קולגן?

ראשית, חשוב להפחית את  של אלכוהול וסוכר וכן להימנע ככל האפשר מחשיפה ישירה של עור הפנים לשמש, וזאת בשל העובדה כי מדובר בגורמים שמפריעים מאוד לייצור של קולגן באופן טבעי. בנוסף לכך, חשוב לבצע את הרכישה דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר מספקת לכם אישור כי מדובר בתוסף שאושר ע"י משרד הבריאות, כל זאת מתוך מטרה למנוע הונאה שבמסגרתה תרכשו אבקת קולגן שאינה מכילה ריכוז גבוה של קולגן. מאחר והמודעות הציבורית לגבי קולגן היא גבוהה והשוק עצמו נאמד במיליארדי דולרים, רצוי לבצע רכישה רק של מוצר קולגן שמכיל לפחות 90% קולגן טהור לצד שימת דגש על קריאה מדוקדקת של הרכיבים שצריכים להכיל גם ויטמין C לצד חומצות אמינו. בנוסף, בדקו האם הקולגן אותו אתם רוכשים מכיל קולגן גלו שנחשב לאחד הפיתוחים המשמעותיים ביותר בעולם הטכנולוגיה והמחקר שעומדים בחזית של פיתוח אבקת הקולגן. בכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים לא רק מענה מצוין מבחינת הרכיבים אלא גם רוכשים אבקה המועשרת בוויטמין C לצד חומצות היאלרוניות בריכוז גבוה מאוד.

טיפוח עם קולגן: היתרונות שהוא יכול להעניק לעור הפנים

הגיע הזמן להצטרף לעידן חדש בעולם הביוטי

עולם הביוטי הוא עולם מפותח שנמצא באופן מתמיד בחזית המחקר. כתוצאה מפיתוחים כמו אבקת קולגן ניתן בהחלט לומר כי נשים (וגם אתם גברים!) יכולים לנצל את ההזדמנות וליצור מערך יעיל ומדויק של הרגלי טיפוח נכונים ומבוססי מחקר. עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי אין מדובר בתרופת קסם אלא בתוסף שנועד לסייע לכם להתמודד עם תופעות ההזדקנות הטבעית של ארוך, וזאת בתנאי כי נוטלים את התוסף לאורך תקופה, לטובת קבלת תוצאות בשילוב של תזונה נכונה, הקפדה על מנוחה, הגנה על העור מפני השמש, הימנעות מעישון וכן הפחתת לחץ וחרדה שגורמים גם הם להשפעה משמעותית על הנראות של עור הפנים.

לסיכום, שוק תוספי התזונה ובפרט עולם הביוטי נמצא במגמה מתמדת של פיתוח מוצרים ייעודים לעור הפנים. כל אחד מאיתנו רוצה להיראות זוהר, בייחוד מאחר ועור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור. מאחר ועם השנים העור מאבד כ 1.5%-1% מהקולגן, אבקת קולגן הנספגת באופן מהיר מהווה שיטה חדשנית באמצעות הרכב קולגן גבוה לצד חומצות אמינו לטובת הרגלי טיפוח שישבו את הקולגן לגוף – לצד תזונה עשירה בקולגן.