אחד הדברים המהנים ביותר בחופשות החגים (או בחופש הגדול), הוא לטוס לחו"ל או לנפוש ביעדים אטרקטיביים בארץ. בדרך כלל, חופשות גורמות ללא מעט נשים לזנוח את ההרגלים הקבועים, כך שהן מרשות לעצמן לאכול יותר ממה שהן רגילות, לא לבצע פעילות גופנית ולא לשמור על הרגלי הטיפוח השונים. שאלתן את עצמכן מדוע נשים רבות חוזרות מטיולים עם פצעונים, יובש בשפתיים או עור פנים יבש? ובכן, זה בדיוק בגלל הדברים הללו. גם אם יצאתן לחופשה, לא מומלץ לזנוח את הרגלי הטיפוח.

טיפוח עור הפנים בחופשות

כמה טיפים לשמירה על עור הפנים בחופשה…

טיפוח עור הפנים

לאחרונה יותר ויותר חברות משווקות מוצרי טיפוח שונים לעור הפנים. אם בעבר זו הייתה נחלתן של החברות הגדולות הרי שהיום גם עסקים קטנים, מפעלים למוצרי טבעיים וחברות קוסמטיקה לואו-קוסט משיקות ליין מוצרים לטיפוח הפנים. אל תפסלי אף אחת מהחברות, גם לא את החברות הזולות כי מאוד יכול להיות שתופתעי מאיכות המוצר.

בכדי להיערך לחופשה על הצד הטוב ביותר, כדאי לארוז בתיק רחצה ייעודי את כל תכשירי האיפור שלך למשל קרם פנים, מי פנים, תחליב להסרת איפור, קרם עיניים, סרום פנים, קרם לילה וכו'. כמובן שכדאי לקחת לחופשה רק את המוצרים שאת משתמשת בהם במהלך היום.

מתכננות לצאת לחופשה? השתדלו לשמור על עורכן במהלך הטיול, בין אם הוא בארץ ובין אם בחו"ל. ארזו במזוודה את מוצרי טיפוח הפנים החיוניים ביותר עבורכן, הקפידו לשתות הרבה מים והימנעו מחשיפה ממושכת לשמש. חופשה נעימה!

כתיבת תגובה