בשנים האחרונות יזמים רבים הבינו את משמעות הבילוי עבור האוכלוסייה הצעירה, כך שבמקומות רבים בארץ נפתחו מקומות בילויי ייחודיים, החל מפאבים, חדרי בריחה, בתי קפה ואף מועדוני ריקודים. עולם המסיבות מכיל סוגי אירועים שונים, כמו מסיבות טבע, מסיבות רחוב או מסיבות קצף – כשלכל אחת מהן מומלץ להתלבש באופן שונה.

איך להתלבש למסיבה?

מסיבות טבע

מסיבות טבע מאופיינות לרוב בלבוש פשוט ונוח, אך יחד עם זאת בעל סגנון ייחודי ומדליק, כמו טייצים עם הדפסים שונים, שרוולים רחבים וגופיות צבעוניות. בגדים שיכולים להתאים למסיבות למסיבות טבע, תוכלו למצוא ברשת גוד סטאף.

מסיבת קצף

מסיבות קצף נערכות בדרך כלל בימי הקיץ ובחללים גדולים, כך שכל החלל מתמלא קצף שנערם על גבי המבלים. מדובר במסיבה מהנה במיוחד, אבל בכדי להתלבש למסיבה האופן המיטבי – רצוי להימנע מצבעים בהירים ולהעדיף דווקא ביגוד כהה. כמו כן, מוטב להימנע מלבישת חצאיות ושמלות ודווקא להעדיף מכנסיים או ג'ינסים – זה בייחוד בשל העובדה שהקצף יגרום לכן להתעסק בסידור השמלה לאורך כל המסיבה במקום ליהנות מהמוזיקה והקונספט הייחודי של האירוע.

מסיבת בריכה

מסיבות בריכה נערכות בימי הקיץ החמים בלוקיישן שכולל… בריכה כמובן! למסיבה מסוג זה רצוי ללבוש את בגד הים האהוב עליך במיוחד ומעליו שמלה קייצית וצבעונית.

מסיבת רחוב

מסיבות רחוב, הן אולי המסיבות המהנות ביותר. לרוב, הן נערכות בצהרי היום, ברחבה גדולה או באזור מרכזי בעיר. במסיבת הרחוב אין צורך בנעלי עקב, אלא בסנדל שטוח או אפילו כפכף. כמו כן, רצוי ללבוש שמלות צבעוניות וביגוד נוח ורחב בכדי שתוכלו להתנועע בחופשיות ברחבה.

מסיבה במועדון

יוצאות בסוף השבוע לרקוד במועדון ריקודים? אם אתן מסוגלות ללכת על נעלי עקב בקלות, בחרו בשמלה קלאסית ומדליקה והתאימו לה נעל שתשדרג את הלוק שלכן. אבל, אם אתן יודעות שעקבים מקשים עליכן – הימנעו מהם. הם רק יעיקו עליכן ולא יאפשרו לכן ליהנות מהמסיבה. במקום זה, בחרו נעל בעלת עקב קטן או נעל שטוחה. מעבר לזה, במקום לרכוש נעל ניטראלית, העדיפו דווקא נעל צבעונית ודומיננטית שתמשוך את תשומת לבם של המבלים ותעניק לכן אאוטפיט גדוש בסטייל.

מסיבות קונספט

לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר מסיבות קונספט, כמו מסיבות בסגנון שנות ה-70, מסיבת תחפושות, מסיבת פול-מון ושלל קונספטים נוספים. בדרך כלל יש קוד לבוש למסיבות הללו, למשל למסיבת תחפושות יש להגיע מחופשים. גם אם אין קוד לבוש למסיבה, כדאי ללבוש למסיבת קונספט בגדים שתואמים את רוח המסיבה (למשל למסיבת פול-מול לבשו בגדים זוהרים), משום שסביר להניח שמארגני המסיבה מעוניינים לשמר את הקונספט גם בקרב המבלים – אבל חוץ מזה, זה כיף!

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות הנערכת בין חברותיה של הכלה, בדרך כלל כוללת קוד לבוש מסוים לפיו כל הבנות מגיעות לבושות באותו הצבע. גם אם קיים קוד לבוש וגם אם לא, כדאי להתחשב באופי המסיבה לפני שתבחרו את האאוטפיט הרצוי. אם המסיבה נערכת בוילה עם בריכה, הרי שמוטב ללבוש שמלה נוחה ונעליים שטוחות, ואם היא נערכת במועדון ייתכן ותעדיפו לנעול נעלי עקב ושמלה קלאסית.

אז לאיזו מסיבה את יוצאת היום? בחרי את הבגד המתאים ביותר לאירוע והתחילי להתארגן! בילוי נעים.

כתיבת תגובה