הגשם הראשון כבר הגיע, הבגדים הקצרים מתחילים לפנות מקום לבגדים הארוכים, המרק מתחיל להיכנס לתפריט הערב והחושך של 6 בערב פה ובגדול. מה כל זה אומר? שהגיע הזמן לבחון אלו מוצרי איפור חייבים עבור החורף הקרוב, וזאת על מנת שנוכל לחוש הכי יפות ובאופן כללי על מנת להישאר מעודכנות. סקרניות? יש סיבה טובה!

איפור לחורף

נתחיל עם שפתונים

החורף הזה מאופיין בקווים נקיים אך עוצמתיים, בגוונים רכים אך זוהרים. אי לכך אם את מרגישה נועזת מוטב שתשקלי לרכוש אודם על גבול השחור – אם פעם היה מדובר במראה בועט, כיום מדובר במראה מודרני, נכון ועדכני. מבקשת שפתון מעט יותר מתון אך עדיין חושני? שווה לשקול שפתון כהה בגוון חציל, כאשר חשוב לדעת שתוספת של שפתון מט בגוון דובדבן עשוי להתאים נהדר עבור היום יום.

המסקרה לגבות חוזרת!

מדי עונה סגנונות האיפור משתנים, נוכחים ונעלמים, ועל כן טוב לדעת שהחורף הזה מחזיר עמו את המסקרה לגבות, כך שניתן ליהנות ממראה גבות טבעי ומושלם – בין אם מבקשים לייצר נפח ובין אם מבקשים לסדר צורה. באיזה גוון לבחור? בהתאם לגוון שערות הראש.

נכון עבור כל עונה

לצד מגוון מוצרי קוסמטיקה שנכון לרכוש במיוחד עבור החורף הנוכחי, יש מוצרים שתמיד צריכים לחכות מוכנים לשימוש, ולו כי הם בסיסיים. אי לכך, אם כבר אתן רוצות לעשות קניות ולנצל מגוון מבצעים, שקלו לחפש את המוצרים האידיאליים בעבורכן באתר צ'יפסט, שם תוכלו למצוא שלל מוצרי איפור במחירים אטרקטיביים. לפני שתתחילו בשופינג, מוטב לוודא שלא נגמרה לך הרשימה הבאה:

הרשימה מוכנה!

הרשימה מוכנה ואילו עתה יש להבין היכן רוכשים הכול באופן נוח, מהיר וחסכוני. אופציה אחת היא לפנות אל חנות פיזית, אך אם מבקשים לחסוך זמן ולהיחשף באופן יותר מהנה למגוון אופציות שלא בהכרח קיימות בארץ, מומלץ להכיר אתרים ייעודיים כגון אתר צ'יפסט, שמנגיש עבורכן בעברית את מוצרי איביי, אליאקספרס ואמאזון ויודע להציע מגוון מחירים משתלמים לצד היצע נרחב מכל העולם. מה גם שניתן לרכוש בדיוק מה שמבקשים וגם אין צורך לסנן מוצרי איפור כי המחירים מאיימים. החורף הזה הולך להיות מדהים!

כתיבת תגובה