השימוש בחלונות גדולים בבית הוא מקור לתועלות רבות. במקביל, הוא מציב אתגרי תפעול מסוימים. כיצד פותרים זאת? תריס חשמלי עשוי להיות בדיוק הפתרון שאתם מחפשים. מדוע?

אין כמו חלונות גדולים

חלונות גדולים מכניסים לתוך המבנה אור רב. זהו ללא ספק יתרון משמעותי. בצורה כזו, מקבלים מרחב פנימי בתוך הבית, שהוא שטוף אור ונעים למגורים. הוצאות החשמל עשויות להצטמצם תודות לכך, מאחר שזקוקים לפחות תאורה חשמלית. במקביל, החלון הגדול מאפשר לראות יותר מהנוף בחוץ, כך שהמבנה מרגיש יותר גדול ומתחבר לסביבתו. עם זאת, ברכישת תריס חשמלי ניתן לפתור כמה סיבוכים שחלונות כאלה עשויים להציב. בנוסף לכך, המוצר הזה מספק ערכים מוספים מעניינים, אשר מזניקים את יכולות החלון ואת תועלותיו האפשריות עבורכם הרחק קדימה. אם החלון גדול במיוחד ואולי גם גבוה, ניתן להתקין עליו וילון, אך תפעולו לא יהיה מאוד קל או נוח. מה לגבי תריס? רצועת תריס רגיל נוטה להתבלות עם הזמן ואף להיקרע. לא כך הדבר עם תריס חשמלי. כמו כן, בחלון גדול במיוחד, לא מתאימים תריסים רגילים שנפתחים על ציר. תריסים שנפתחים אופקית על מסילות, יתפסו מקום רב במצב פתוח. תריס חשמלי לעומת זאת, יהיה במקרים כאלה תריס גלילה, אשר עולה כלפי מעלה ולא מפריע יותר.

תריס אחד, יתרונות רבים

לתריס החשמלי יתרונות רבים:

 

 

יכולת חיבור למערכת בית חכם

יתרון חשוב ביותר של תריסים כאלה, הוא שניתן לחבר אותם למערכת "בית חכם". כלומר, למערכת אשר שולטת באופן מרכזי על מגוון התקנים חשמליים בבית. כך תוכלו להפעיל את התריס באופן אוטומטי ועל פי תסריטים שונים ומתוחכמים. תוכלו להגדיר תסריטי הפעלה שונים ולשנות אותם לפי טעמכם. כמובן, תפעול התריס בצורה כזו, יוכל להשתלב עם תפעול דברים אחרים במבנה. למשל שינוי של מצב התריסים על פי מידע מחיישן מצב השמש ובהתאם לכך, גם שינוי מצב התאורה באזור התריס. אפילו שומרי שבת יימצאו שזהו פתרון "כשר", עם אישור של מכון "צומת". בעזרתו, שומרי שבת יכולים ליהנות משליטה אוטומטית בתריסים, בסיוע שעון אסטרונומי. שעון זה, מתעדכן באופן אוטומטי לגבי שעות כניסת ויציאת השבת בכל שבוע.

לסיכום

עבור הצללת חלונות גדולים בבית פרטי, בהחלט כדאי לכם להכיר את התריס החשמלי כפתרון.