חג פורים, הוא בין החגים האהובים ביותר על ילדים ולא רק – מדובר בחג שבו ניתן להתאפר באופן ייחודי, ולנסות שלל צבעי פנים שונים. אם גם אתן מתרגשות לקראת פורים, ורק מחכות לרגע בו תוכלו להתאפר ולהתקשט – המאמר הזה בעבורכן! אספנו רעיונות וטיפים לאיפור לפורים. מוכנות?

איפור לפורים

כמה דגשים לפני שמתחילים

רכשו מוצרי איפור ייעודיים ואיכותיים, ואף עדיף לבחור באיפור היפו אלרגני ונטול פראבנים. איפור לפורים יכול להיות צבעוני ומיוחד, לכן תוכלו לרכוש בחנויות השונות צבעי פנים, לרבות נצנצים. כמו כן, מוטב להתאפר כשעור הפנים נקי לחלוטין, ואף מוטב למרוח מעט קרם לחות בטרם תמרחו את צבעי הפנים. תוכלו להיעזר בספוגיות ומכחולים בתהליך האיפור, כשהספוגית תסייע לכן ליצור צבע מטושטש ומיוחד. לבסוף, וודאו שמוצרי האיפור קלילים וניתן להסירם בקלות וכמובן – אל תלכו לישון עם איפור, אלא הסירו אותו עם חלב פנים או מגבונים ייעודיים להסרת איפור.

חד קרן

תחפושת חד קרן הייתה בין התחפושות הנפוצות ביותר לשנת 2018, ולמרות זאת, נדמה שגם בשנת 2019 אנחנו עתידות לראות לא מעט חדי קרן ברחובות במהלך החג.

מלבד קשת מרהיבה לראש וחצאית טוטו צבעונית, לאיפור יש חלק משמעותי בתהליך. כדי ליצור את האיפור האידיאלי, מוטב לרכוש צבעי פנים, כשבין הצבעים המומלצים יש למנות את הצבעים של חברת JOVI. תוכלו להיעזר בצבעי הפסטל כמו גם בצבעים זהובים וכסופים על מנת לאפר את עצמכן בהתאם לדמות. תוכלו לצייר קשת בענן על הפנים, להוסיף טאצ' זהוב ולפזר מעט נצנצים. לסיום, מרחו אודם בצבע וורוד פסטל על השפתיים.

פרפר

רכשתן כנפיים וקשת עם מחושים, וכעת עליכן להתחיל במלאכת האיפור. יש כמה וכמה דרכים להתאפר כפרפר, כשניתן לאייר פרפר על הפנים או לחלופין לצבוע את הפנים בהתאם לצבעי הכנפיים שברשותכן. חשבו מהי הדרך האידיאלית ביותר בעבורכן להתאפר, אך כך או כך בחרו בצבעי פנים איכותיים, קלים למריחה ופשוטים להסרה.

פיה

איפור פיה טומן בחובו לא מעט נצנצים וצבעי פסטל, לכן יש להצטייד בהתאם. את העפעפיים צבעו בצבעים שתואמים לצבע התחפושת (בדרך כלל כחול או ירוק). מסביב לעיניים תוכלו לפזר נצנצים, כמו גם על הצוואר. על מנת שהנצנצים יידבקו באופן המיטבי, כדאי למרוח מעט אודם שקוף/לבן, מה שיסייע לקבע אותם.

יפנית

צבע פנים לבן יהיה הצבע הדומיננטי ביותר בעבורכן, לכן מוטב לרכוש אותו בנפרד. צבעו את כל הפנים בצבע לבן, והדגישו את הגבות באמצעות מכחול עם מעט צבע שחור. הניחו סומק על הלחיים באופן שווה, על מנת ליצור לחיים סמוקות, ולבסוף, מרחו אודם אדום.

 

כיצד תתאפרו השנה בחג פורים? מעבר לדוגמאות שצוינו מעלה, יש מגוון רחב של תחפושות ורעיונות לאיפור פנים שניתן ליישם. היעזרו בדמיון והיו יצירתיות על מנת להקנות לעצמכן את האיפור האידיאלי ביותר.

חג פורים שמח!

כתיבת תגובה