האם ידעתם כי כיום, טיפולי יופי ופרוצדורות אסתטיות הפכו להיות דבר שבשגרה, דבר שכל אחת ואחד יכולים להתפנק וזאת במחיר שפוי?

טיפולי יופי מסוגים שונים ופרוצדורות אסתטיות מתקדמות ויעילות – מתאימים כיום לכל אדם, כאשר ירידה משמעותית במחיר הטיפולים הובילה לכך שגם אנשים שאינם בעלי יכולת או שאינם סלבס, יכולים לשפר את המראה החיצוני שלהם ובקלות! אז מהם טיפולי היופי שהפכו לעניין שבשגרה? הנה הרשימה:

טיפולי היופי

הסרת שיער בלייזר

שעווה רותחת על המפשעה, גילוח בית השחי בכל יום, משחות מסריחות להסרת שיער ועוד, כל אלה הן שיטות טיפוח שונות שחשבו מועילות. כיום, רבים הבינו כי הסרת שיער בלייזר מהווה תשובה עבור מי שרוצה ליהנות מגוף חלק ולהפחית צמיחת שיער בגוף.

שיטת הלייזר, אותה מציעים מכונים בכל הארץ והעולם, מציעה טיפול הסרת שיער בו רופא או מטפל מפעילים מכשיר לייזר ששורף את שורש השערה ומסיר כמויות גדולות של שיער, מכל שטח בגוף. באמצעות שיטה זאת המתקיימת במכונים כמו נאטורפיל רחובות – ניתן לבצע הסרת שיער בקלות, תוך דילול של השיער עד היעלמותו מן הגוף.

השתלת שיער

לא מעט נשים וגברים שסובלים מהתקרחות או מנשירת שיער מוגברת, בוחרים לטפל בבעיה באמצעות השתלות שיער. אפשר לקרוא באתר BALDING על הנושא בהרחבה, ולהעמיק את הידע. חשוב לציין שאמנם בעבר נושא השתלות השיער לא היה פופולארי במיוחד, אך כיום הוא טיפול מבוקש, ואף ישנם אנשים שמבצעים אותו בחו"ל.

טיפולי להצערת עור הפנים באמצעות חומצה היאלורונית

מי שרוצה לשפר את מראה עור הפנים, הצוואר והידיים, מי שרוצה לפסל את אפו וליצור מבנה יפה יותר של הסנטר, למלא שפתיים ולבצע שאר טיפולים לשיפור המראה החיצוני, יוכל ליהנות מטיפולי אסתטיקה שנעשים באמצעות חומצה היאלורונית.

חומצה זאת הנמצאת בגופם של בני אדם, מטרתה לאפשר חזרה של החומר אל הגוף למען שיפר המראה החיצוני. חומצה היאלורונית בשל היותה טבעית, אחראית להגמשת העור וניתן למצוא אותה בגוף האדם עד גיל 35. מגיל 35 והלאה: החומצה הופכה נדירה יותר. לכן דרושה הזרקה של החומר למען שיפור מראה הפנים והגוף

טיפולי היופי

בוטוקס למילוי שפתיים

מי שירצה למלא שפתיים בשיטה הנפוצה ביותר, יוכל לבצע הזרקת בוטוקס למילוי שפתיים. מילוי בוטוקס נעשה על ידי רופאים מומחים ובקליניקות לטיפולים אסתטיים. בכך ניתן ליהנות ממראה שפתיים חושני. נוסף לכך, בוטוקס הוא חומר הממלא קמטים – מה שהופך אותו פופולארי בקרב אנשים בגילאי 40 פלוס.

איפור קבוע

מי שרוצה ליהנות מגבות עבות במראה טבעי, מי שרוצה למלא ריסים או לבצע כל פעולה אחרת כדי להדגיש חלקים בגוף – יוכל ליהנות מאיפור קבוע. איפור זה הוא סוג של קעקוע שיש לחדש כל שנתיים, כאשר באמצעות איפור קבוע אפשר ליצור גבות מלאות יותר, אפשר לתחום את העיניים או השפתיים בצבע (כך שהן תמיד יבלטו ויראו חושניות) ובכלל: ליהנות מראה רענן ויפה בכל זמן.

טיפולים אלה ושאר שיטות אותן הזכרנו קודם, כולם הפכו לנגישים, מתקדמים וכאלה שכל אחת או אחד יכול לבצע.

כתיבת תגובה