למרות שרוב הזמן הם בטוחים הם יודעים הכול (לפחות חלקם), יש לא מעט תחומים שבהם גברים זקוקים לעצה. לעיתים הם יבקשו עצות מהסביבה ולעיתים הם יימנעו מזה. כך או כך, ריכזנו בעבורך 5 תחומים שבהם הגבר שלך זקוק לעצה.

עצות לגברים

סטיילינג

מעטים הגברים שבאמת יודעים להתלבש באופן ייחודי ומחמיא, לכן אין ספק שרוב הגברים זקוקים לעצה בתחום.  סטיילינג לגברים הוא שירות שהופך לנפוץ יותר ויותר בשנה האחרונה, ולא מעט גברים נעזרים בשירותיהן של סטייליסטיות על מנת להקנות לעצמם מראה ייחודי, אופנתי ומלא בסטייל. זו יכולה להיות סטייליסטית אישית שמתלווה אליו ליום שופינג, וזה גם יכול להיות קורס סטיילינג מותאם אישית – מה שחשוב הוא שהבחור שלך יידע להתלבש באופן שמחמיא לו.

לבחור טבעת אירוסין

הזוגיות פורחת, את יודעת שהקשר הולך לכיוון הנכון, והצעת הנישואין עומדת להגיע בעתיד הקרוב. ובכן, אין צורך לציין שטבעת האירוסין תלווה אותך לכל חייך, כך שבחירת הטבעת חייבת להיות מדויקת ומתאימה לטעמך האישי. מה עושים? לא נותנים לגבר לרכוש את הטבעת בעצמו – הוא חייב עצה! בין אם זו החברה הטובה ביותר או אחותך, מישהי שמכירה אותך לעומק חייבת להיות זו שמלווה אותו במעמד רכישת טבעת האירוסין, כך תוכלי להיות בטוחה שאת עומדת לקבל לא רק הצעה מרגשת, אלא גם טבעת מרהיבה ומיוחדת.

רכישת מתנות

רוב הגברים מרגישים מאותגרים כשהם נדרשים לרכוש מתנות, בין אם אלה מתנות ליום האהבה, מתנות ליום הולדת או אפילו מתנות לאימא – בדרך כלל הם לא יודעים מה תהיה המתנה האידיאלית ולכן הם זקוקים לעצה. עצות בתחום יכולות להגיע ממגוון רחב של כיוונים, החל מבני המשפחה, חברים ועד למאמרים מקצועיים המכילים טיפים ורעיונות לרכישת מתנות.

טיפוח העור

זו שנת 2019, וכמות הגברים המטופחים בארץ עלתה באופן ניכר. שלא תטעי, זה בהחלט נפלא ונהדר שגברים רבים הבינו את כוחו של הטיפוח ומקדישים זמן לטפח את עצמם ואת עורם. יחד עם זה, אם את לא רוצה שקרם הפנים שלך יתחסל תוך חודש, או שמסיכת הבוץ מים המלח תיגמר בטרם עת – מוטב שתסבירי לגבר שלך על סודות הטיפוח הגברי, ואף מומלץ לרכוש לו מוצרי טיפוח ייעודיים לגברים.

בריאות

למרות שהמודעות כלפי אורח חיים בריא עלתה, עדיין ישנם גברים שזקוקים לעצה בנושא. לא בהכרח מדובר על פעילות גופנית אלא על תחום הבריאות בכללי: החל מאילו מזונות רצוי לאכול, ועד לבדיקות תקופתיות ושגרתיות אצל רופא המשפחה (למשל בדיקות דם כל חצי שנה, או בדיקת שיניים אחת לשנה). גברים רבים נוטים להזניח את הנושא, להתמקד בקריירה ובחיי הזוגיות ולא לשים דגש על תחום הבריאות בחייהם.

 

אז מה היה לנו? סטיילינג לגברים, סיוע רכישת טבעת האירוסין, טיפים לקניית מתנות, מידע אודות טיפוח העור וכמובן – בריאות. כדאי לזהות מבעוד מועד מהם התחומים שבהם הגבר שלך זקוק לעצה, על מנת שתוכלי לסייע, לתמוך ובמידת הצורך – להפנות אותו לאיש המקצוע הרלוונטי.

כתיבת תגובה