איזה כיף, החורף מתחיל להיות מורגש והחום מתחיל להיעלם ויש לא מעט סיבות לחדש את המלתחה, כך שאם את מבקשת להישאר מעודכנת ולבצע רכישה חכמה, הרשי לנו להציע לך שש אופציות עבור שדרוג המלתחה – מבלי להוציא ללא הכרה.

שדרוג מלתחה לחורף

שינוי תפיסה

מדהים לראות אלו פריטים ממדף הקיץ ניתן להעביר אל מדף החורף, כל עוד בוחנים את הדברים לצד תחושת קרירות חורפית. כך למשל אפשר להפוך את החצאית הקיצית לחורפית באמצעות שילוב של גרביונים חמים ומגפיים, אך יש להקפיד שסוג הבד אינו דקיק, וזאת כי טקסטורה של בדים צריכה להיות מותאמת פר עונה. דוגמה נוספת? הסתכלי על הגופיות ותשקלי מי תיראה מעולה בליווי בלייזר. פה, להבדיל מקטגוריית החצאיות, ניתן למצוא שגם גופיות דקיקות עשויות לענות היטב על הדרישה.

אקססוריז

אין חורף ללא גרביונים או צעיף מעניין, וגם העונה ניתן לראות כיצד הגרביונים שולטים ומקבלים מקום של כבוד, כאשר משחק של שקיפות לצד דגמים גיאומטריים הופכים כל מראה להרבה יותר מרגש. דוגמה? ניתן ללבוש מכנסיים רחבים ומתחת גרביונים, כך שבעת ישיבה וסיכול הרגליים תחכה הפתעה. מכאן שגם מדובר באלמנט מחמם וגם באלמנט מתוחכם, שובב ואלגנטי. באשר לצעיפים, היה שווה לחכות להם קיץ שלם! המבחר עשיר ומאוד צבעוני, כאשר אין צורך להסתפק בליפוף מרושל סביב הצוואר, אלא מוטב לאמץ את אחת השיטות היותר מוקפדות.

מגפיים גבירותיי מגפיים

אין לדבר על חורף 2019 מבלי לדבר על מגפיים, כי הם ללא ספק תופסים את חזית הבמה, בין אם הם עוברים את הברך, מגפונים נמוכים, עם אבזמים, עם קשירה, עם פרווה, עם קיפולים עליונים, משולבים עם גומי, עם עקב מרשים, שטוחים וכדומה, וזאת כי החורף הזה מביא עמו גשם של מגפיים, כך שרק נותר לבחור. פה נעצור לתת טיפ – אם בוחרים בסוג עם שרוכים, כדאי לוודא שבצד מחכה רוכסן (עבור חיים קלים), וכל עוד משלבים מכנסיים, אתן בדרך הנכונה.

איך את עם מנומר?

מה לא אמרו על מנומר? שהוא טרנדי, שהוא היסטוריה, שהוא מרשים, שהוא מביך, שהוא נוצץ, שהוא משעמם? הכול! עם זאת, לצד הדברים שנאמרו, העונה המנומר חוזר ובגדול – לצד אמירה חדשה. המנומר של העונה הנוכחית הרבה יותר מגוון, נמצא בהרבה יותר פריטים, מצליח להתחבר נהדר לצד פריטים משלימים וכמובן שעשוי לטרוף את כל ההצגה, כך שאם תמיד הייתה לך חיבה למנומר אך לא אומץ – זו ההזדמנות שלך! בין אם זה קרדיגן מנומר, נעליים מנומרות או אפילו צעיף. במינון הנכון את תגרמי לכולם לסובב את הראש!

אנמי וטוב לו

צבע הבז' הנו כאן על מנת להישאר. השמועה אומרת שבהיר אינו מרזה (וגם לא החורף עצמו), אבל טוב לדעת שאפשר לחפש אחר פריטים בהירים בגווני בז', כי כל עוד משלבים נכונה פריט עליון בגוון זה, ניתן ליצור מראה עדכני ומרשים, כאשר הסוד הוא במינון – מספיק פריט "אנמי" אחד, כל עוד משלימים אותו עם מגוון צבעים חיים.

 

הקרדיגן של סבתא

גם אם אתן לא טיפוס של קרדיגן, סביר להניח שגם לכן יש אחד שמתחבא בארון, מתחת לערימות הבגדים ששנים לא לבשתן. עם זאת, זו העונה שלו! הוציאו, כבסו ותבחנו כיצד ניתן לשלב אותו לצד פריטים אחרים – מעל או מתחת, לצד אופציות סגורות ופתוחות. כל עוד המראה ישקף תחכום מחמיא – עשיתן את זה!

בדיוק כשהטמפרטורות צונחות

בין אם את עומדת לפני סייל מטורף ובין אם את עומדת לגזור את דינם של הפריטים משנה שעברה, תזכרי לבחון את הדברים בעין חדשה, שיש לך סיבה טובה לקנות זוג מגפיים נוסף ותתחילי להבין שחורף אינו בהכרח מצריך שכבות רבות – אלא התאמה נכונה לצד מיזוג נעים!

כתיבת תגובה