כיום אנו נמצאים בעידן של מודעות, בעידן שמבין שלצד חיצוניות יש עולם פנימי עשיר, וממש כפי שניתן (וחשוב) לטפח את החוץ, כך חשוב לטפח את הנפש, וזאת כי מאוד מהותי מה אנו מרגישים אל מול עצמנו, וכאשר ההרגשה מבוססת, היא קורנת החוצה. מכאן שאם גם את מבקשת להרגיש טוב עם עצמך ואף יפה מבפנים, ולצד תהליך אישי מחפשת תמיכה נקודתית, הרשי לנו להציע לך מגוון כלים רוחניים (וגשמיים) שיסיעו להגשים את המטרה.

יופי פנימי

מקווה

אם משהו מוצלח הוא ימשיך להיות נוכח לאורך מאות שנים, וכאן מקווה מהווה דוגמה ראויה. מכאן שאם את שומרת מסורת, מוטב שתשקלי ללכת למקווה מדי תקופה. המקווה מאפשר לחוש נקיים וטהורים מבפנים, להשיל מגננות, להתחבר למקורות, לשאוב מהכוח שמלווה דורות של נשים יהודיות ובאופן כללי לאפס את הנפש – לחוש קדושה ולהתחיל מחדש.

מוזיקה

כל אחת מתחברת למוזיקה אחרת, אך ברגע ששומעים את המוזיקה שגורמת לנפש לחייך, וברגע שרוקדים ללא עכבות או תלות בסביבה, ניתן לחוש חיבור מהותי ליקום, ניתן לחוש שאת בדיוק במקום הנכון, עושה את הדבר הנכון ושכוח עוצמתי מניע אותך, כך שללא ספק תרגישי נהדר – תרגישי יפה מבחוץ ומבפנים!

עיסוק בפעילות מועדפת

כאשר אנשים עושים דברים שגורמים להם לחוש טוב עם עצמם, הם באופן בלתי נפרד מרגישים יותר יפים מבפנים. מכאן יש מי שתבחר לעבוד בגינה, יש מי שתעדיף לצעוד בים, יש מי שתרצה לבשל, יש מי שתבחר לצייר וכדומה. משמע כל פעילות שאינה הכרחית (להבדיל מעבודה) ושדורשת עשייה (להבדיל מצפייה בסרט) גורמת להתחבר למקום שנכון לנו – גורמת להרגיש במקום הכי מדויק והכי יפה.

לכתוב

נשים רבות מחפשות לפרוק את אשר על ליבן, מחפשות לאפס את הרגש – לומר את האמת שלהן מבלי להיות נתונות לביקורת. אי לכך, אין כמו להתנתק מהסובב, לקחת דף ועט ופשוט לכתוב מה שאת מרגישה – על מה את כועסת, על מה את שמחה, מה את רוצה להגשים וכדומה. עצם הידיעה שפוגשים באמת שלנו אל מול העיניים ואין אדם שיגיב או ישפוט, גורמת לחוש נקיים וחשוב מכך אמתיים, וכאשר חשים אמתיים, חשים יפים.

אכילה בריאה

ללא ספק יש קשר ישיר בין הגוף לנפש, ועל כן כל עוד תקפידי במה שאת מזינה את הגוף, כך גם הזנת הנפש, ועל כן הקפדה על תזונה בריאה מסייעת לחוש יותר נקיים, יותר בריאים, יותר אחראיים, יותר אנרגטיים, יותר בשליטה – יותר יפים אל מול עצמנו!

תרומה

לכולנו יש פגמים וחסרונות, ועל כן כאשר עושים משהו מבלי לצפות לתמורה ויודעים שעצם המעשה גורם למישהו אחר לחוש יותר טוב, הרי שניתן לחוש יותר יפים מבפנים, במיוחד כל עוד התרומה ניתנה באופן צנוע מבלי להתהדר, וזאת כי חוסר המחשבה מה אחרים חושבים עלייך, מאפשרת לך להיות יותר נינוחה.

ספורט

עיסוק בספורט אינו רק תורם לגוף, אלא גם לנפש ובמקרים מסוימים גם יוצר אופוריה, ולו כי למרות הקושי לא ויתרת לעצמך. אי לכך, ניתן ללכת לשיעור ארובי, לעשות מדיטציה, יוגה, לרוץ, לשחות וכדומה – כל אחת והספורט שגורם לה לחוש הכי יפה אל מול עצמה, למרות ההזעה המרובה והיחלשות השרירים.

עוד השבוע!

אם גם את חשה צורך לאפס את התחושה הפנימית, לחזור לחוש טוב עם עצמך ובאופן כללי להתחבר לאני הפנימי שלך, פשוט קבלי החלטה שעוד השבוע את משקיעה בעצמך. כיצד? זה תלוי אך ורק בך!

כתיבת תגובה