בשביל לשמור על בית נקי לא צריך לעבוד יותר מדי קשה. הסיבה לכך נובעת בעקבות פיתוח וייצור של מכשירי חשמל אשר נועדו להקל על תהליך העבודה, ולבצע את הניקיון בצורה יסודית אבל גם מהירה יותר. אם גם אתם רוצים להקל על עצמכם בתחזוקת הבית ולשמור עליו נקי ממש כמו בקטלוג, להלן ארבעה מכשירי חשמל שיכולים להקל מאוד על החיים שלכם.

שואב אבק שוטף

אין ספק שהדבר הכי חם בתחום של הניקיון כולל שואבים שוטפים אשר משנים את כל מה שהכרנו בתחום, החל מתחזוקה שוטפת ועד ניקוי של כתמים קשים שהיה צריך להשקיע הרבה זמן בשביל להעלים. שואב אבק שוטף של JIMMY מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להתקדם לדור הבא של מכשירי החשמל, וזאת בשל היכולת להיעזר בערכת אביזרים מהודרת המאפשרת לבצע מספר פעולות בלחיצת כפתור, החל משטיפה של הרצפה ועד שאיבה. בנוסף, לשואב הזה יש מנגנון ייבוש עצמי וכן תצוגה תלת ממדית לניהול חכם, כל זאת מתוך מטרה לקצר את הזמן  ובהתאם לכך לאפשר לכם כצרכנים לבצע את פעולת הניקיון באופן יסודי, מהיר ועל בסיס של טכנולוגיה מתקדמת.

איי רובוט

בשנים האחרונות האיי רובוט כבש את טבלאות המכירות של מוצרי החשמל, ולא בכדי. מדובר במוצר חשמלי קומפקטי אשר אותו מטעינים למשך מספר שעות, ולאחר מכן המכשיר שואב את הבית באמצעות מברשות גומי איכותיות לצד מהירות המאפשרת לכם לנקות את הבית באופן קבוע, וללא צורך במגע. כאן תמצאו סקירה אודות האיי רובוט החדש, כאשר לפני הרכישה רצוי לבצע השוואת מחירים בשביל לרכוש את המכשיר הזה בהתאם למסגרת התקציב.

 

 

מכשיר ניקוי מבוסס על קיטור

אחד מהפיתוחים המסקרנים בתחום מוצרי החשמל כולל שילוב של מכשיר ניקוי המבוסס על אדים, וזאת מתוך מטרה לסלק את הלכלכוך כמו גם לנקות אזורים קשים לגישה, כמו למשל פינות נחבאות או כאשר נדרש לנקות באופן יסודי את הרהיטים כמו ספות, מזרנים ועוד. מדובר בפעולה עוצמתית מאוד המאפשרת לכם לחסוך זמן אבל גם ליצור מענה המגיע לידי בסילוק של בניקוי וחיטוי מושלם, בייחוד בעבור מי שסובל מאלרגיה לאבק ורוצה להבטיח חיטוי מלא. שימו לב כי בשביל להשתמש במכשיר נדרש להקפיד על אספקה סדירה של מים נקיים וכן לנקות את המכשיר מעת לעת, כחלק מתחזוקה שוטפת.

ידית ניקוי חשמלית

ידית ניקוי חשמלית מבוססת על מערכת המאפשרת לבצע את תהליך הניקוי של אמבטיות כמו גם מקומות גבוהים ביעילות ובמהירות. ניתן להזמין את הידית הזו דרך אתרים מתמחים כמו למשל אמזון, אולם שימו לב כי יש לא מעט סוגים לבחירה ועל כן רצוי לקרוא את הביקורות של צרכנים שכבר רכשו את הידית, מתוך מטרה להשקיע בחוכמה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מערך ניקיון המבוסס על שימוש בידית שאותה ניתן לכוון בהתאם לצורך שלכם, לטובת ניקוי יסודי המתבצע באופן יעיל וללא צורך בעלייה לגובה מצדכם.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להצטרף לישראלים רבים אשר הצליחו להקל באופן משמעותי על שגרת הניקיון, כל זאת באמצעות שילוב של מכשירים חשמליים שיכולים לבצע את הפעולה של הניקוי באופן יסודי, מהיר ויעיל. מאחר והמגוון הוא גדול, חשוב  לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים וכן מומלץ להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות של חובבי ניקיון, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית נבונה אשר במסגרתה ניתן יהיה לשמור על בית נקי, מסודר ומתוקתק.