בשנים האחרונות ניתן לראות התעניינות הולכת וגוברת בתחום של ענף היופי והקוסמטיקה, לא מעט בזכות ההבנה מדובר בענף מרתק, הן מבחינת אופק הקריירה והן מבחינת היכולת להוביל יצירה של שינוי חיובי בחייהם של מטופלים. אם עד לפני מספר שנים מי שהתעסק בתחום הזה היה די נחבא אל הכלים, כיום ניתן להבחין בכך במגמה שבמסגרתה העוסקים בתחום הופכים לכוכבים עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות אשר מצליחים לסחוף אחריהם את ההמונים, לא רק בהיבט של הטיפול אלא גם ביכולת ליצור שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחום הטיפוח. אם גם אתם חולמים להשתלב בתחום הזה ולקבל את הכלים להצלחה, זה הזמן להכיר את לימודי הביוטי סקול של מכללת רימונים.

ביוטי סקול – כל מה שצריך לדעת

האהבה לעולם הקוסמטיקה והביוטי הוא חלק בלתי נפרד מכם? אין ספק כי לימודי ביוטי במכללת רימונים מהווים הזמנות מעולה ליצירה של קריירה ענפה בתחום, בין אם יש לכם כבר ניסיון קודם או שאתם רוצים להתחיל ולהתבגר בצמרת, זה הזמן להירשם למסלול לימודי ביוטי. דרך מכללת רימונים תוכלו להירשם לקורס מקיף אשר כולל תוכנית לימודים עדכנית. בין הנושאים שאותם תלמדו ניתן למנות בין היתר: מבוא לקוסמטיקה, מבנה העור, השפעת השמש על העור, כיצד לבצע ניקוי עמוק, כיצד להרכיב תכשירים בהתאמה אישית ללקוחות, כימיה קוסמטית, פילינג, עיצוב וצביעה של גבות לצד אבחון סוגי העור.

לימודי ביוטי מיועדים בעבור מי שאוהב את תחום האסתטיקה והיופי ואשר רוצה לפתח קריירה בתחום למעשה מדובר בקורס אשר מתקיים במתכונת של 620 שעות לימוד, כאשר היתרון הוא שאפשר לשלב בין לימודי בוקר וערב, כך שאם אתם למשל מתכננים לבצע הסבת מקצוע ורוצים להתחיל וללמוד את התחום הזה, ניתן לשלב את הלימודים ביחד עם שגרת העבודה.

 

 

מה חשוב לדעת רגע לפני שנרשמים?

לימודי ביוטי סקול במכללת לאומנים מתאימים בעבור גברים ונשים השאר אוהבים את עולם היופי ורוצים לפתח קריירה בתחום.  שימו לב כי עולים חדשים זכאים לקבל מימון מהמדינה לצורכי הלימוד במסגרת המכללה לצד אפשרות להשתמש בדמי הפיקדון לחיילים משוחררים אשר יכולים לשמש לטובת תשלום בעבור הקורס. כמכללה מובילה בתחומה מעניקה מכללת רימונים מעטפת מלאה לבוגרים ולבוגרות, הן במסגרת של הלימודים והן במסגרת של השתלבות עתידית במקצוע, כל זאת בזכות הכשרה מעשית אשר מתבצעת במסגרת הקורס. הקורס הינו קורס מרתק אשר משלב בין כלים וידע בסיסי בתחום הביוטי, לצד שיפור מיומנות, כמו למשל היכרות עם חומרים פעילים, כמו למשל פילינג חומצות. על כן, מדובר בדרך נהדרת להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל קפיצה משמעותית לעבר קריירה מצליחה בתחום הזה.

אלפי בוגרים ובוגרות –  ומה איתכם?

במסגרת הקורס תקבלו מעטפת מקצועית מלאה אשר מאפשרת לכם לא רק להעמיק את הידע, אלא גם לקבל כלים  לטובת פתיחה של עסק עצמאי או עבודה כשכירים, כל זאת כחלק מהכשרה מלאה המתבצעת במסגרת של לימודים מרתקים המבוססים על ידע תיאורטי לצד פרקטיות. ברבות השנים הצליחה מכללת רימונים להכשיר אלפי בוגרים ובוגרות בתחום הביוטי, ועל כן זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולהירשם כבר עכשיו לקורס ביוטי.

לסיכום

אם תחום הקוסמטיקה והביוטי מעניין אתכם, אפשר ואף רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר של מכללת רימונים, שם תקבלו את כל הפרטים אודות המועדים החדשים של קורס ביוטי אשר מהווה דרך מצוינת למינוף של קריירה בתחום, גם בעבור נשים וגם בעבור גברים.