פתרונות אחסון לנעליים

הנעליים זרוקות בכל פינה? ובכן, הדרך הטובה ביותר במסגרתה תוכלי לשמור על סדר וארגון כוללת בחינה, סינון ושימוש בפתרונות אחסון. כיצד תוכלי לעשות את הפעולה באופן קל ופשוט? להלן הפרטים.

סידור נעליים: כך תוכלי לארגן את הארון שלך בצורה נוחה ונגישה

כמו שכל חובבת נעליים יודעת, זה לא הכמות – אלא האיכות. למעשה, אחת הסוגיות המשמעותיות שמלוות כל אישה נוגע לדרך הנכונה במסגרתה ניתן יהיה לסדר את הנעליים בצורה נגישה אך גם נעימה לעין. בכדי שאת תוכלי לעשות זאת בעצמך, הצעדים שלנו מתחילים קודם כל בארגון מחדש. קחי איתך מחברת ורשמי בצורה מסודרת כמה זוגות נעליים יש ברשותך, ומאיזה זוג. לאחר מכן זה הזמן לסנן: את מה שאת לא נועלת אפשר להכניס לתוך שקית ולתרום או לזרוק לזבל במידה והנעל כבר עשתה את שלה. לאחר פעולת הסינון והארגון, השלב הבא שלנו הוא שימוש בפתרונות אחסון לנעליים. מהן האפשרויות העומדות בפנייך? להלן מספר הצעות:

מתקן נעליים

לצורך סידור וארגון של הנעליים באופן נגיש ונוח ניתן להשתמש במתקן נעליים. מדובר במעמד משופע המתאים לכל סוגי הנעליים, והם אידיאלים לחללים קטנים. מדובר במתקן אותו ניתן להזמין בעלות אטרקטיבית, ובכך לארגן את הנעליים באופן שבו נוח לגשת ולקחת אותן, כמו גם להסתכל על האוסף המרשים אותו אספת ורכשת ממיטב כספך.

קופסאות אחסון שקופות

באמצעות קופסאות אחסון שקופות ניתן ליצור סדר וארגון בארון הנעליים. מדובר בפתרון אסתטי בעבור כל חובבת נעליים, כאשר בעבור מטיבות לכת ניתן לצרף לקופסאות השקופות גם תג שם עם סוג הנעל. בכך, תוכלי לדעת בדיוק איזו נעל נמצאת בתוך הקופסא, ובאמצעות כך לשמור על סדר וארגון.

חדר ארונות

אם יש לך חדר נוסף בית או חדר גדול, ניתן להסב אותו לחדר ארונות ולהקצות מקום בעבור הנעליים שלך. מדובר בפתרון אחסון אשר עלותו יכולה להגיע גם לאלפי שקלים, אולם מדובר בפתרון קבוע ונוח מאוד. שימי לב כי בזמן תכנון חדר הארונות נדרש להקצות מקום לכל זוג נעליים ע"פ הסוג, כך שהגישה תהיה מותאמת לצרכים שלך.

שרוול נעליים

שרוול נעליים הוא פתרון אחסון המאפשר לנצל את המרחב של הארון לטובת סדר וארגון, בדיוק כפי שמסדרים את ארון הבגדים. מדובר בשרוול אליו ניתן להכניס את הנעליים השטוחות, ובכך ליצור סדר וארגון כמו גם הפרדה בין סוגי הנעליים.

 

לסיכום, באמצעות פתרונות האחסון שאותם הצגנו תוכלי סוף סוף לאגד את אוסף הנעליים המרשים שלך וליצור מראה נקי, מסודר ומאורגן, כל זאת בעלות נוחה (כמו למשל רכישה של מתקן נעליים) . חשוב מאוד לבצע סינון ראשוני לפני, כך שתוכלי לשמור מקום גם בשביל זוגות הנעליים הנוספות כמו גם בכדי לתרום או לזרוק את הנעליים המשומשות.

כתיבת תגובה