שמירה על משקפי השמש שלכם תאפשר לכם לראות יותר בקלות, עם רמת בהירות ודיוק מוגברת. הביצועים הטובים של המשקפיים שלכם מאפשרים לכם ליהנות מראייה אופטימלית מדי יום.

ועוד משהו. אל תהססו להתייעץ עם האופטיקאי שלכם על בקרת התאמה, או לבחור ערכת טיפול לשמירה על משקפי השמש שלכם. גם אם המשקפיים שלכם מוחזקות במצב מושלם, מומלץ להתייעץ עם רופא עיניים באופן קבוע.

חשיבות תחזוקת משקפי שמש

בשנת 2019, אתם יכולים ליהנות ממשקפי שמש זמן רב ככל האפשר, ולכן חשוב לא רק לטפל בהם, אלא גם להגן עליהם מפני הנזק שנגרם על ידי גורמים חיצוניים מזיקים. יחד עם זאת, חשוב מאוד להתחייב לטפל בעדשות המשקפיים שלכם על ידי טיפול סביר בהן.

האמת היא שטיפול לא נכון במשקפי שמש עם עיצוב מודרני, עלול לגרום לשריטות או לנזקים אחרים. משקפיים ללא טיפול עשויים להיות פחות ברורים, וקשה יותר לראות דרך העדשות, ואז הראייה נפגעת. הטיפים הבאים מסייעים במניעת נזקים כאלה.

טיפול נאות במשקפי שמש מתחיל ברגע שמחזיקים אותם

חשוב להשתמש בשתי הידיים כדי להרכיב ולהסיר משקפי שמש.

לעולם אל תניחו משקפי שמש על כיסא

כשאתם לא מרכיבים את משקפי השמש, קפלו את הזרועות שלהם, ואז הניחו אותם במקום בטוח, אף פעם לא ליד חפצים אחרים, ובטח שלא על כיסאות. ולפני שאתם מניחים אותם בתיק או בכיס, הקפידו להניח אותם במקום קשה ונקי.

משקפי שמש.

להשגת איכות ראייה אופטימלית, חשוב לנקות את העדשות באופן קבוע

אל תהססו להתייעץ עם אופטומטריסט שינחה אתכם על השיטות הנכונות לתחזוקת משקפי שמש.

שימוש במטלית ניקוי מיקרופייבר

להשגת תחזוקה יומית של המשקפיים, חשוב להשתמש רק בבדי ניקוי מיקרופייבר שנמכרים בחנויות אופטיקה של משקפי שמש במרשם, על מנת להסיר אבק ולכלוך בקלות. תהליך זה, שנקרא 'ניקוי על יבש', מסיר חלקיקי עפר ואבק, והיתרון של מטלית מיוחדת הוא שאפשר להשתמש בה בכל רגע ביום, גם כאשר אתם בתנועה.

אם המשקפיים מלוכלכים, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לשטוף אותם עם מים מעט חמים. שטיפה עם מים וסבון מגבירה את היעילות של תהליך הניקוי הזה, אבל היזהרו לא להשתמש בסבונים שמנוניים שיכולים להשאיר סימנים על הזכוכית ולגרום לגירוי.

תרסיסי ניקוי זמינים בחנויות אופטיקה והם גם מאוד יעילים, לאחר הריסוס והניקוי, ניתן לנגב את עדשות המשקפיים עם בד מיוחד לניקוי משקפי שמש.

אל תשתמשו בבגדים כדי לנגב משקפי שמש

עדשות משקפיים לא אוהבות חולצות, ג'ינסים וסוגים אחרים של טקסטיל. אז למרות שאפשרות זו היא הקלה והמפתה ביותר, זה אף פעם לא רעיון טוב לנגב את המשקפיים שלכם עם הבגדים שלכם. הסיכון לשריטות המשקפיים הוא גבוה והנזק בלתי הפיך.

 

כתיבת תגובה