צילומי ההיריון מתקרבים ואת מתלבטת לגבי מערכות הלבוש המחמיאות ביותר? ובכן, במדריך זה נציג 5 הצעות של אאוטפיטים מנצחים ומחמיאים לך ולבטן ההריונית.

המלצות למערכת לבוש לקראת צילומים: לגזור, לשמור ולצאת לרכוש

בשעה טובה נקבעו צילומי היריון וכל שנותר לעשות הוא להכין את מערכות הלבוש לקראת הצילומים. כל אישה רוצה להיראות במיטבה, בייחוד בתקופה מרגשת כמו זו ולכן חשוב לתכנן מראש את מערכות הלבוש כך שאת תוכלי להרגיש במיטבך בזמן הצילומים. בכדי לסייע לך בתהליך הבחירה, בחרנו להציג 5 אאוטפיטים מנצחים לצורך צילומי היריון, וזאת בכדי להבטיח כי התוצאות יהיו לשביעות רצונך ותרגישי נשית ויפהפייה בזמן ולאחר הצילומים:

סט הלבשה תחתונה תואם

דווקא בתקופה של ההיריון נשים רבות מרגישות מועצמות ונשיות יותר מאי פעם. באמצעות סט הלבשה תחתונה בצבע אחיד תוכלי להדגיש את הבטן ואת מבנה גופך בצורה מחמיאה ועדינה מאוד. אם את לא מרגישה בנוח להצטלם רק עם הלבשה תחתונה, ניתן להוסיף עליונית שקופה מעל כך שתרגישי בנוח בזמן הצילומים. במידה ובן זוגך מצטלם ביחד איתך, מומלץ לבחור בסט לבוש תואם כך שהתמונה נהיה אחידה מבחינת הצבעים.

5 אאוטפיטים מנצחים לצילומי היריון

ג'ינס וחולצה לבנה קלאסית

מראה קלאסי שכל אישה אוהבת הוא מראה של ג'ינס עם חולצה לבנה מחויטת. מדובר במראה שמתאים בייחוד לצילומי היריון המתבצעים בתוך סטודיו, אולם הם משתלבים נהדר גם באוויר הפתוח. בחרי את החולצה שהכי נעימה לך ושלבי איתה ג'ינס היריון מחמיא ובכך תוכלי להרכיב מערכת לבוש קלאסית ובלתי נשכחת.

שמלה שחורה

לכל אישה יש שמלה שחורה בארון, אז למה לא לנצל אותה לטובת צילומי ההיריון שלך? מומלץ להשתמש בשמלה שאת כבר אוהבת ומדדת בבית ומרגישה בה בנוח, ולהמשיך את המראה באמצעות אביזרים כמו שרשרת או צמידים או תכשיטים מעוצבים. נוסף לכך, מראה מנצח הוא שמלה שחורה עם אודם אדום, מראה יפהפייה לכל אישה ובוודאי לנשים הריונות.

סריג אוברסייז

סריג אוברסייז מהווה הזדמנות מצוינת בעבורך לשדרג את הצילום, בייחוד אם את מצטלמת בתקופת החורף. מומלץ לבחור בסריג בצבע בולט כמו סגול לילך, אדום או צהוב ולהוסיף מגפיים באורך הברך. מדובר באאוטפיט שמאוד מתאים לצילום המתבצע בטבע, בייחוד אם השמיים אפורים וישנה אווירה חורפית.

חליפת ספורט

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד חליפות הספורט השתדרגו בצורה משמעותית, כאשר היום ניתן לבצע רכישה של חליפת ספורט המורכבת מטופ ומכנס מחמיא במגוון צבעים וטקסטורות. מדובר באאוטפיט שהוא פחות מסורתי אלא יותר צעיר ובועט, ואם את חובבת ספורט אז בוודאי תוכלי להתחבר למראה הזה. מדובר גם במראה שאותה ניתן לשלב עם בן הזוג בזמן הצילומים, ובכך ליצור ורסטיליות שהיא הכרחית לצורך יצירת תמונות שמנצחיות את הרגעים האחרונים של ההיריון – רגע לפני ההפיכה להורים.