מזל טוב! תינוק חדש הצטרף למשפחה! לצד מכלול הדברים שיש לרכוש עבור התינוק, מוטב להצטייד גם במוצרים היגייניים כמו סבון, שמפו, קרם גוף ועוד. מדוע חשוב לבחור במוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות? ומאילו רכיבים חשוב להיזהר? מאמר בנושא.

רכישה מושכלת

למעשה, חשוב לומר שתינוקות אינם זקוקים למוצרים רבים, אלא למעט, ולו כדי שנוכל לשמור על היגיינת גופם. כמו כן, לא תמיד אימהות בודקות את הרכיבים של המוצר, ועל כן, אינן יודעות מה באמת מכיל המוצר שהן רוכשות, וזה בהחלט משהו שחשוב ורצוי לבדוק. מוטב להבין שיש חשיבות ניכרת לשימוש במוצרים טבעיים, הן עבור תינוקות והן עבור מבוגרים, וכדאי לקרוא את האותיות הקטנות בחלקו האחורי של המוצר – הלוא מדובר על רשימת הרכיבים – כך תוכלו לדעת מה באמת מכיל המוצר שאתם רוכשים.

פה נעצור להמליץ על חברה נהדרת שמוכרת מוצרים טבעיים, "מיכל סבון טבעי". טוב לדעת שלחברה ישנו מוצר אחד המאגד שני מוצרים חיוניים, משמע מוצר אחד שהוא גם סבון וגם שמפו. שמפו וסבון לתינוק של מיכל סבון טבעי ניתן לרכישה גם במיכל גדול של 5 ליטר, מה שלא רק מקנה חסכון בעלויות (ומילוי מחודש של הבקבוק הקטן), אלא מאפשר להצטייד בכמות סבון שתספיק לאורך זמן. מלבד זאת, תוכלו למצוא באתר החברה עוד מגוון רחב של מוצרים טבעיים מומלצים.

שמפו וסבון לתינוקות מדוע חשוב לבחור במוצרים טבעיים

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים?

כאמור, לא כולם קוראים את האותיות הקטנות המתנוססות על גבי המוצר, אך לאחרונה המודעות כלפי טיפוח טבעי גדלה באופן משמעותי, כך שרבים אימצו לחיקם את המוצרים הטבעיים.

חשוב לומר כי לא מעט רכיבים מרכיבים את מוצרי התינוקות. כך למשל בשמן תינוקות מסוים תוכלו למצוא שמן מינראלי. האם זה משהו שתרצו למרוח על העור של התינוק? כנראה שלא, ולו כי הוא אוטם את עורו של התינוק ומפריע לחילוף החומרים הטבעי. כמו כן, ריחות דומיננטיים במוצרי התינוקות עלולים לגרום לאלרגיות או לבעיות עור שונות (במיוחד עבור מי שרגישים לרכיבים הללו). לכן, על פי רוב ימליצו לכם לרכוש מוצרים ללא בישום.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא חומר הקרוי SLS, שכן מדובר בחומר מקציף המצוי גם במוצרי טיפוח למבוגרים. הביקורות כלפי SLS הן מרובות, ובשורה התחתונה מדובר בחומר שרצוי להימנע ממנו, ולו כי הוא עשוי לפגוע בבריאות.

שנסכם?

מוטב לרכוש עבור התינוק (וגם עבור מבוגרים) מוצרי טיפוח טבעיים, ולו כדי לשמור על הבריאות ככל האפשר. כמו כן, רצוי להימנע ממוצרים המכילים רכיבים כמו SLS, שמן מינרלי ובישום.

 

כתיבת תגובה