לקראת טקס החינה והחתונה, החלטנו להקל עלייך בהחלטה לגבי המאפרת ולאגד את מיטב הטיפים לצורך בחירה מדויקת ונכונה. שנתחיל?

איפור לטקס החינה והחתונה: כך תבחרי את המאפרת הטובה ביותר בעבורך

ענף הביוטי בישראל התפתח בצורה משמעותית בעשור האחרון, וזאת לאור כניסה של מאות מאפרים ומאפרות. למעשה, ההכשרה של המאפרים והמאפרות הפכה אותם למותגים בפני עצמם. רשימת ההמתנה למאפרות מקצועיות יכולה להגיע להמתנה של חצי שנה ואף יותר, אולם ישנן לא מעט מאפרות מצוינות אשר יאפשרו לך להרגיש בטוחה ויפהפייה בטקס החינה שלך ובהמשך גם לחתונה. אז כיצד בוחרים את המאפרת המקצועיות ביותר? להלן מספר טיפים אותם קיבלנו דרך מלכה הפקת אירועי חינה.

בחינת תיק עבודות

כיום לכל מאפרת מובילה יש עמוד עסקי ברשת החברתית. מומלץ להיכנס ולהתרשם מתיק העבודות של המאפרת, ולהבין האם סגנון האיפור הייחודי של המאפרת מתאים לאופי ולמראה שלך. ישנן מאפרות אשר מעדיפות להשאיר את הפנים נקיות יחסית מאיפור, ואחרות מעדיפות להשתמש באיפור כבד ומלא. אולם, באמצעות סרטוני הדרכה של המאפרות ניתן לראות צעד אחר צעד את התהליך ובהתאם לכך להחליט האם הסגנון אכן תואם את טעמך האישי. אל תחששי להיכנס לסרטונים אולם קחי בחשבון כי חלק מהמאפרות משתמשות בתוכנות פוטושופ, ולכן קבלת המלצות דרך הלקוחות שלה מהווה גם היא דרך מצוינת לבחינת תיק העבודות.

טיפים חשובים לבחירת- מאפרת לחינה ולחתונה

קבלת המלצות

החברה הכי טובה התחתנה? עמיתה לעבודה? זה בדיוק הזמן לקבל המלצות אודות מאפרות מומלצות. המשפט "הפרסומת הטובה ביותר היא הלקוח" איננה פוסחת גם על עולם הביוטי, אלא להפך. באמצעות המלצה תוכלי ללמוד על האופי של המאפרת, הזמינות ורמת המקצועיות. יש לא מעט מאפרות שמקפידות על יחס אישי לכל אורך הדרך, ומדובר בפרמטר חשוב, בעיקר אם את עתידה לשכור את שירותיה בעבור שני האירועים. אולם, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בהמלצה סובייקטיבית ולכן אל תמהרי לשפוט עד לאחר פגישת הייעוץ.

ניסיון

המוניטין של המאפרת הם חשובים מאוד, בעיקר בשל העובדה כי איפור לאירוע חייב להיות עמיד ומרשים לאורך זמן. מאפרת שרק התחילה את דרכה תתקשה מאוד להתמודד עם האחריות של איפור מורכב ומשמעותי כמו ביום החינה והחתונה, ולכן עדיף לבחור במאפרת מנוסה אשר מתמחה בתחום של איפור כלות וערב.

איפור ניסיון

טסט ניסיון עם המאפרת מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה, וזאת בשל העובדה כי במסגרת איפור הניסיון תוכלי להתרשם גם מהאישיות שלה וגם מרמת המקצועיות. איפור ניסיון נועד כדי לבנות את הלוקים לאירוע, ולכן אל תחששי לבקש איפור מלא ולבצע תיאום ציפיות מבחינת המראה המבוקש מבחינתך. במסגרת הפגישה תוכלי לבצע תיאום ציפיות אל מול המאפרת, נדבך חשוב מאוד מתהליך העבודה מולה.

כתיבת תגובה