הטרנדים המובילים בעולם המטבחים מציעים מגוון רחב של אפשרויות לכל טעם ולכל תקציב. אז מה הולך חזק בעולם העיצוב של המטבחים? האם עדיף ללכת על קריסטל או זכוכית? המאמר הזה יסכם לכם את הטרנדים הכי לוהטים, יעזור לכם לעשות בחירה נכונה וישדרג לכם את המטבח ברמה אחת מעל כולם!

עיצוב זכוכית

זכוכית היא הדבר הכי חם בעיצוב מטבחים עכשיו. היא נותנת תחושה של אור ואווריריות, והיא יכולה לגמרי לשנות את האווירה בחדר. אז, איך משתמשים בה במטבח?

צבעים מטאליים

צבעים מטאליים חוזרים חזק לעיצובים שונים של המטבחים! הם נותנים טאץ' של זוהר ויוקרה לחלל. הינה כמה טיפים לשימוש בצבעים מטאליים במטבח:

שילובי קריסטל

שמעתם על הטרנד החדש? קריסטל במטבח! כן כן, נברשות נוצצות, משטחים יוקרתיים, ואפילו מראות שמשחקות עם האור. כל אלה נותנים למטבח שלכם מראה אלגנטי ומיוחד. איך?

 

 

מדפים פתוחים

שמעתם על מדפים פתוחים במטבח? הם הטרנד הכי חם בשנים האחרונות, וכל מי שאוהב עיצוב יודע למה. איך מיישמים את הטרנד? פשוט תולים מדפים על הקיר בלי ארונות, ומניחים עליהם כלים, כוסות למשקאות אלכוהוליים, צנצנות, תבלינים וכל מה שבא לכם. למה הם כל כך מגניבים?

אלמנטים טבעיים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים רוצים להרגיש קרובים לטבע גם בבית, ולכן עיצוב מטבחים עם אלמנטים טבעיים הפך לטרנד חם. רוצים לעשות זאת בעצמכם? כך תוכלו להכניס אלמנטים טבעיים למטבח שלכם:

לסיכום

רוצים מטבח שיגרום לכל החברים שלכם לקנא? אז הכניסו כמה מהטרנדים החמים לעיצוב המטבח אליכם! השתמשו בזכוכית, צבעים מטאליים, שילובי קריסטל, מדפים פתוחים או אלמנטים טבעיים כשאתם מעצבים את המטבח. עם קצת יצירתיות ותכנון, תוכלו בקלות לעצב מטבח טרנדי ומזמין שיהיה לכם כיף לבשל ולאכול בו!