השתלות שיער נעשות על מנת להוסיף עוד שיער לאזור בראשך שעשוי להיות דליל או מקריח. הדבר נעשה על ידי לקיחת שיער מחלקים עבים יותר של הקרקפת, או מחלקים אחרים בגוף, והשתלתם לאזור הדקיק או המקריח של הקרקפת.

ברחבי העולם, כ -60 אחוז מהגברים ו -50 אחוז מהנשים חווים סוג כלשהו של נשירת שיער. כדי לטפל בכך, אנשים משתמשים לעתים קרובות ללא מרשם מוצרים.

עם הזמן המנתחים החלו להשתמש בביצוע מיני-מיקרו השתלות כדי למזער את מראה השיער המושתל בקרקפת.

היתרונות שבהשתלת שיער

ניתן לומר שהשתלות שיער מוצלחות יותר מאשר מוצרים לשיפור השיער ללא מרשם. ישנם כמה יתרונות בולטים למדוע לעשות השתלת שיער.

היתרונות שבהשתלת שיער

איך השתלת שיער עובדת?

במילים פשוטות, השתלת שיער לוקחת שיער שיש לך ומעבירה אותו לאזור שאין לך שיער. בדרך כלל זה נלקח מאחורי הראש, אך ניתן לקחת אותו גם מאזורים אחרים בגופך. לפני שתתחיל ההשתלה, המנתח שלך מעקר את האזור בו יוסרו השיער וממצה אותו באמצעות הרדמה מקומית.

בהמשך התהליך המנתח שלך מבצע את הצעדים הבאים:

  1. בעזרת אזמל, המנתח מסיר חלק מהקרקפת, בדרך כלל מאחורי הראש. אורך הגודל של הרצועה הוא בדרך כלל בערך 6 עד 10 אינץ' אך יכול להימתח מאוזן לאוזן. וסוגרים לאחר סיום התהליך.
  2. המנתח מפקיד את רצועת הקרקפת לחתיכות קטנות יותר בעזרת אזמל ולפצל אותה לשתלים. חלק מהשתלים הללו עשויים להכיל שיער אחד בלבד.
  3. בעזרת מחט או להב, המנתח עושה חורים קטנים בקרקפת שלך בה יושתלו שיער ויכניס שערות מחתיכת הקרקפת לחורי הנקב. שלב זה נקרא השתלה.
  4. לאחר מכן הם מכסים את האתרים הכירורגיים בתחבושות או גזה.

התאוששות – עשויים לקחת החל מכמה שעות עד מספר ימים. בחלקו, הדבר תלוי בכמות העבודה שביצע המנתח וניתן ללכת הביתה כבר באותו יום.

לאחר הניתוח, המנתח שלך מסיר בזהירות את כל התחבושות. האזור עשוי להיות נפוח, כך שהמנתח שלך עשוי להזריק חומר השומר על הנפיחות.

סביר להניח שתרגיש כאב או כאב באתר ההשתלה וגם באזור ממנו נלקח שיער. במשך הימים הקרובים המנתח שלך רשאי לרשום מספר תרופות שיעזרו להתמודדות עם הכאב.

כתיבת תגובה