פיסול פנים בשומן עצמי

רפיון העור והקמטים אינם השינויים היחידים המתרחשים בפנים לאורך הזמן. אובדן נפח הוא עוד דאגה הקשורה להזדקנות, שיכולה לשנות את המראה שלך ולגרום לך להרגיש מודעת לעצמך כלפי המראה שלך.

בדומה לעור רפוי וקמטים, אובדן נפח הוא תוצאה של ירידה ברמות הקולגן – תהליך שמתחיל כבר בשנות העשרים לחייך. מכיוון שקולגן הוא חומר חשוב התומך במבנה העור הבסיסי, שחזור התמיכה באמצעות הליך פיסול פנים בשומן עצמי חיוני להפיכת תהליך ההזדקנות עם תוצאות טבעיות לאורך זמן.

איך משנים את תהליך ההזדקנות או לפחות מעכבים אותו?

מנתח פלסטי מציע טיפול פיסול פנים בשומן עצמי, הליך שמבטיח תוצאות מעולות למילוי עור מסיבות שונות ומגוונות. העברת שומן משתמשת בתאי השומן של הגוף על מנת לספק את התמיכה ששכבות העור הבסיסיות זקוקות לה כדי להחזיר את נפח הנעורים ולהחליק קווים וקמטים עדינים.

התהליך מציע תוצאות ארוכות טווח ואפילו קבועות, ללא חשש לתגובה אלרגית או לדחיית תאי השומן על ידי הגוף.

חשיבות בחירת מנתח פלסטי מתאים

חשוב לבחור מנתח פלסטי מומחה לתהליכי העברת שומן, שבקיא בהליך אופטימיזציה של טכניקות פיסול פנים על מנת להגדיל את הכדאיות של השומן שהוסר מאזורים אחרים בגוף, ושיפור תהליך ההזרקה כדי לייצר תוצאות מעולות עבור המטופלות.

בין אם אתן מחפשות דרך להגדיל אזורים מסוימים בפנים, או לפסל פרופיל פנים צעיר יותר, מנתח פלסטי מיומן יכול לעזור לכן להשיג את יעדיכן ללא צורך בהרדמה כללית או בתהליך החלמה מורכב.

האם את מועמדת מתאימה?

כדי להיות מועמדת מתאימה להליך פיסול פנים בשומן עצמי, חשוב שיהיו לך מספיק מצבורי שומן באזור אחד בגוף על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם לשיפור הפנים. השומן שנתרם מגיע בדרך כלל מאזורים גדולים יותר בגוף, כמו הבטן, הירכיים או הישבן.

היתרון הנוסף של התחדשות הפנים בשיטה זו הוא שאת נהנית מפיסול באזורים בעייתיים אחרים שבהם אזורים מבודדים של שומן לא הגיבו לתזונה נכונה ופעילות גופנית.

התחדשות הפנים על ידי העברת שומן יכולה להקל על החששות הבאים:

שינוי קבוע במראה שלך

פיסול פנים בשומן עצמי מציע תוצאות דומות למילוי עור, אך יש להליך את היכולת ליצור שינוי קבוע במראה שלך. מנתח פלסטי יעריך את סוגיות ההזדקנות הספציפיות שלך על מנת לקבוע אם העברת שומן תספיק כדי לעזור לך להשיג את יעדייך.

במקרים מסוימים, הוא עשוי להמליץ על שילוב של העברת שומן והליך כירורגי כדי ליצור את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: טיפוח עור הפנים בחופשות

כתיבת תגובה