בעבור חובבות אופנה, אין ספק כי יציאה למחנה קיץ מחייבת יצירתיות כמו גם חשיבה מחוץ לקופסה, וזאת מתוך מטרה להרכיב לוקים שיכולים להיות גם נוחים ומתאימים לאופי של מחנה קיץ, אבל גם אופנתיים ושיקים. בעידן שבו כל פעילות עולה לרשתות החברתיות, אפשר ואף רצוי לתכנן מראש את הלוקים. בשביל לסייע לכן, בחרנו להציג מספר הצעות לבוש שיכולות להתאים באופן מושלם לפאשניסטיות שרוצות להיראות במיטבה. מוכנות? בואו נתחיל!

סווצר עם כיתוב, טייץ, נעלי סניקרס

לבוש שיכול להתאים מאוד למחנה קיץ כולל סווצ'ר שיושב בגזרה אובר סייז על הגוף ביחד עם כיתוב מדליק, טייץ בצבע שחור לצד נעלי סניקרס. מסע קיץ מהנה וחוויתי כולל פעילות המתבצעת באוויר הפתוח הכוללים בין היתר הליכה בשטח, ועל כן בשביל להרגיש בנוח אבל גם בסטייל אפשר ואף רצוי לשלב את הלוק הזה, כאשר מתחת לבשו חולצת טי לבנה איכותית, כך שאם יהיה לכן חם תוכלו להסיר או לחלופין ללבוש, ובכך להקפיץ את הלוק הזה כמה שלבים קדימה.

חולצת טי, ג'ינס בגזרת בויפרנד, נעל בובה

חלק מהשתתפות במחנה קיץ כולל בין היתר גם פעילות לילית המתבצעת ביחד עם המשתתפים הנוספים איתכן, בין אם מדובר בהקרנה של סרט או שיחות מסביב למדורה. אם אתן רוצות להגיע בלוק לא מתאמץ אבל גם מרשים, אפשר להוסיף גם תכשיט מרשים. במדריך הבא תוכלו למצוא טיפים לבחירה נכונה, כל זאת מתוך מטרה להגיע למחנה הקיץ עם לוק שהוא אומנם פשוט אבל גם מרשים ויכול מאוד להתאים לתנאי שטח.

 

 

חליפת שני חלקים, נעל סניקרס

חליפת שני חלקים הפכה לאחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות בעולם האופנה, כאשר ניתן לראות בחנויות הבגדים בארץ כמו גם בעולם שפע של הצעות שיכולות להתאים באופן מושלם בעבור מי שרוצה להגיע בסטייל אבל גם במינימום של מאמץ. רצוי לבחור בחליפה העשויה מבד נושם, ביחד עם כובע מדליק שיקפיץ את הלוק, ובכך ליצור לוק מקסים שיכול מאוד להתאים לאירוע הנערך בשעות הערב או לפעילות צהריים כמו למשל התנדבות המתבצעת במסגרת של מעורבות חברתית במחנה.

ג'ינס קצר באורך הברך, חולצת טי גזורה, נעל הרים

חלק בלתי נפרד משהות במחנה קיץ כולל גם תעסוקה הכוללת מפגשים עם חברים ועבודה משותפת. על מנת שתוכלו להרגיש בנוח אבל גם בסטייל, זה הזמן לארוז בתוך התיק ג'ינס קצר באורך הברך ביחד עם חולצת טי שגזרתן ועיצבתן לבד לצד נעלי הרים. מדובר בלוק שהוא אומנם קליל אבל גם בעל רושם, בשל היכולת לסגנן את הלוק בהתאם לטעם האישי ובכך להוביל ליצירה של לוק יפהפייה ונוח שיכול להתאים גם להמשך היום, כמו למשל ערב סיכום יום. שימו לב כי מאחר ומדובר בקיץ, רצוי לבחור בחולצה העשויה מבד כותנה נושם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליציר השל לוק שהוא גם מחמיא אבל גם מתאים למזג האוויר החם מאוד בתקופה הזו.

לסיכום

כל חובבת אופנה יודעת כי סטייל הוא לא רק באירוע מרגש אלא בחיי היום יום, כולל במידה ומחליטים לצאת למחנה קיץ. הלוקים אותם הצגנו לכן כאן מהווים דרך מצוינת להתלבש בנוחות אבל גם עם סטייל. רצוי להכין את הלוקים שלכן מראש עוד לפני היציאה למחנה הקיץ, כך שתוכלו לעשות בעצמכן סטיילינג ואף לצאת מהקופסה עם שילובים כמו למשל ג'ינס ביחד עם חולצת טי עם פרינט, ובכך ליצור לוקים חלומיים שגם יצטלמו מושלם לרשתות החברתיות. והכי חשוב – תהנו!