במקום לשבת מול הטלוויזיה או המחשב, אפשר ואף רצוי לתפוס פינה מול השמש, להכין לעצמכם כוס קפה או יין ולקרוא ספר. בסקירה הזו נציג בפניכם את חמשת הספרים שהגיעו לרשימת רבי המכר וזכו לביקורות מצוינות מצד הקוראים, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של זמן איכות משמעותי – עם עצמכם. מהם חמשת הספרים שחובה להכיר? להלן סקירה בנושא.

חוכמת האדישות/מארק מנסון

ספרו של מארק מנסון חוכמת האדישות הפך בשנים האחרונות לאחד מהספרים המבוקשים ביותר בתחום ההתפתחות האישית. ספרים רבי מכר בסגנון של הספר הזה מהווים הזדמנות מצוינת לקבל נקודת מבט חדשה לגבי החיים, בייחוד על רקע של פרקטיות אשר יכולות לסייע לכם להתמודד עם מצבים מאתגרים בחיי היום יום, ובהתאם לכך גם לשפר את שביעות הרצון שלכם כלפי עצמם וכלפי הסביבה, כחלק מניצול של כוח האדישות אשר מאפשר להתנהל בצורה טובה יותר בשלל מצבים ואף להפחית לחץ, חרדה או קושי, כל זאת בשפה קולחת ועם שימת דגש על טיפים שאפשר ליישם כבר עכשיו.

טויטה של אושר/נועם חורב

בשנים האחרונות נועם חורב הפך לאחד מהסופרים האהובים ביותר בישראל. ספרו טויטה של אושר נמכר באלפי עותקים, וזוכה לביקוש אדיר מצד קהל הקוראים המבוגר כמו גם הצעיר אשר קורא בשקיקה את דבריו. בספר הזה תמצאו סיפורים קצרים כמו גם שירים פרי עטו אשר מתמקדים בנושא של בדידות, אהבה, קושי לצד התפתחות, כל זאת בשפה עשירה ומרגשת שהפכה אותו לסופר אהוב ומוכר, ואת הספר שלו לאחד מהספרים הנמכרים ביותר של סופר ישראלי שזוכה להערכה מקיר לקיר, ועדות לכך ניתן למצוא בהרצאות רבות כמו גם בהוצאה מחודשת של הספר הזה מאז שיצא לאור.

 

 

אבא עשיר אבא עני/רוברט טי קיואסקי

ספרו של רוברט טי קיואסקי יצא לאור לפני כ-25 שנים ומאז מצליח לככב ברשימת רבי המכר בכל העולם, כמו גם כאן בישראל. מדובר בספר מרתק המתמקד בתחום ההשקעות והפיננסים, כאשר ניתן ליישם את הטיפים לטובת ניהול נכון של תיק ההשקעות וכן התנהלות פיננסית אשר נועדה להוביל אתכם לעבר יציבות כלכלית, לאורך זמן. מדובר בספר שהוא חובה בעבור כל מי שרוצה להעמיק את הידע וכן לנצל את הידע המקצועי הרב להעשרת הידע בתחום הזה.

מוזיקת לילה/ג'וג'ו מויס

בספרה מוזיקה של לילה מצליחה הסופרת המצליחה ג'וג'ו מויס לרגש את הקוראים באמצעות סיפור אודות אישה שנאלצת להתמודד עם מציאות חיים קשה בעקבות מותו של בעלה. לאחר שהיא נשארת עם הר של חובות ועם שני ילדים קטנים, מצליחה הגיבורה ליצור שינוי בחייה ואף לעורר השראה להיכנס לתוך עולם קסום שיסיח את דעתכם. ג'וג'ו מויס היא סופרת אהובה שהוציאה לאור עשרות ספרים, והספר הזה זוכה לביקוש גבוה שמוביל אותו לראש דירוג רבי המכר.

האור במקומות המסתור/שרון רמקון

בספרה שרון קמרון מצליחה להכניס את הקוראים לתוך סיפורה המרגש ומעורר ההשראה של נערה צעירה אשר נותרת לבדה בעקבות הפלישה של הנאצים לפולין. בסיפור הזה מצליחה הגיבורה לסייע למשפחתו של בן זוגה תוך סיכון חייה. הספר הזה משלב בין רומנטיקה להיסטוריה ומצליח לעורר את החושים, ולסחוף אתכם במסגרת הקריאה לעבר עולם מרתק ורומנטי, בעיצומה של מלחמת העולם השנייה.

לסיכום

רשימת רבי המכר אותה הצגנו לכם כאן מהווה דרך מצוינת ליצירה של זמן איכות עם עצמכם, כאשר אפשר לבצע הזמנה של הספרים דרך האתר של סטימצקי, ולקבל אותם במשלוח מהיר עד הבית.