רכישה של רכב חדש מהווה ללא ספק רגע מרגש מאוד, וזאת בעקבות הגשמת חלום בדמות רכישה של רכב מלא בסטייל לקראת הכניסה של השנה החדשה. יחד עם זאת, צריך לזכור כי כל רכישה של רכב מחייבת גם הליכים נוספים כמו למשל רכישה של ביטוח רכב, כאשר כיום אפשר לבצע את התהליך בלחיצת כפתור ואפילו מבלי לצאת מהבית. כיצד ומה חשוב לדעת אודות סוגי הביטוחים לרכב? להלן כל הפרטים.

ביטוח לרכב – כל מה שצריך לדעת

לאחר שהתחדשתם ברכב חדש, הגיע הזמן לבצע רכישה של ביטוח לרכב. נהוג לסווג את הביטוח לרכב למספר סוגים – ביטוח חובה, ביטוח מקיף לצד ביטוח צד ג'. מדובר בצעד אלמנטרי שכל נהג חייב לבצע, בין אם אתם נהגים ותיקים ובין אם אתם נהגים חדשים. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם לבצע את הבדיקה של עלויות הפוליסה כמו למשל ביטוח חובה באופן עצמאי, כיום ניתן להיעזר בפלטפורמות מתקדמות כמו למשל ביטוח בטאץ' אשר מאפשר לכם לבחור את הביטוח כמו  למשל ביטוח חובה, ולקבל דרך הפלטפורמה הזו הצעות מחיר שמהן ניתן לבחור ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה ביטוח אשר הוא הכרחי.

רכישה של ביטוח חובה הוא הכרחי – מאחר ועל פי חוק, כל נהג נדרש לבצע רכישה של ביטוח חובה אשר מאפשר לקבל כיסוי במידה של פגיעת גוף או חלילה מוות כתוצאה מתאונה, כאשר ביטוח רשות הוא ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. חברות הביטוח מציעות כיסוי ביטוח בהתאמה אישית שנועד להבטיח כי במידה וחלילה תהיו מעורבים בתאונה, לא תידרשו לשאת בתשלומים גבוהים אשר יכולים להגיע גם לעשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים. על כן, באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של ביטוח בטאץ' תוכלו לבצע את תהליך הרכישה באופן יעיל, מהיר ועם שימת דגש על מענה דיגיטלי שחוסך לכם לא מעט זמן כמו גם מאמץ, רגע לאחר שקיבלתם את המפתחות של הרכב החדש שלכם.

 

 

האם כדאי לבצע רכישה של פוליסת ביטוח כמו צד ג'?

התשובה היא כן. גם אם אתם נהגים זהירים, אתם לא יכולים להיות בטוחים כי לא תהיו מעורבים בתאונה או בנזקים שעלולים להתרחש בזמן נהיגה, בין אם מדובר בפגיעה ברכב החדש שלכם או נזק אשר נגרם לרכב אחר, וחלילה להולכי רגל. באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של אתר ביטוח בטאץ' ניתן לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מאוד בעבור רכישה של פוליסת ביטוח כמו למשל צד ג' או ביטוח מקיף, כל זאת מתוך מטר להוביל ליצירה של מענה המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את מעטפת הביטוח האיכותיות ביותר, מבלי לצאת מהבית ובשירות המותאם באופן מדויק לדרישות שלכם, רגע לאחר שרכשתם רכב חדש. השוואת מחירים המתבצעת במסגרת האתר מהווה הזדמנות מצוינת לצרכנות נבונה המבוססת על רכישה של פוליסת ביטוח.

לסיכום

רגע לאחר שרכשתם את הרכב החדש, הגיע הזמן לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר בעבור  רכישה של פוליסת ביטוח מסוג ביטוח חובה – כאשר חשוב לדעת כי במידה ואתם נעצרים לבדיקה שגרתית ועולה בבדיקה כי אין ברשותכם את הביטוח הזה, אתם עלולים למצוא את עצמכם מול קנסות כבדים ואפילו עמידה לדין. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר של ביטוח  בטאץ', לקבל הצעות מחרי בנוגע  לביטוח חובה, ביטוח צד ג' וכן ביטוח מקיף ובהתאם לכך לחסוך לעצמכם לא מעט זמן ומאמץ, כל זאת מתוך מטרה לנהוג בבטחה ועם הבנה כי על כל צרה שלא תתרחש.