השנה האחרונה היא ללא ספק השנה של הביוטריות. אם גם את רוצה להצליח בתחום ולסחוף אחרייך קהילה, הגעת בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג לך את כל הצעדים לצורך מיתוג אישי -אשר יהפוך אותם לגורו בתחום הטיפוח ברשת.

ביוטרית בתחום האיפור: עבודה ממוקדת דרך הרשתות החברתיות

אם בשנים האחרונות ענף הביוטי נשלט בדרך כלל ע"י מאפרות מובילות, כיום לא מעט נשים מצליחות למתג את עצמן כגורו לביוטי וטיפוח, ובהתאם לכך מצליחות להקים קהילה מגובשת אשר עוקבת אחר החידושים החמים בתחום. למעשה, באמצעות עמוד ביוטיוב ניתן בהחלט לבסס את מעמדך בתחום ואף להגיע לקהלים גם מעבר לים, אולם בכדי לעשות זאת עלייך ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה של קידום עמודים, באמצעות צפיות. קידום צפיות ביוטיוב יסייעו לחיזוק העמוד והגדלת החשיפה, וזאת בכדי שתוכלו לפנות לקהלים רחבים ככל האפשר.

חזקה בתחום הביוטי כך- תהפכי לביוטרית בתחום האיפור והטיפוח ברשת

העלאת תוכן באופן תדיר

התוכן אותו את מעלה לעמוד היוטיוב שלך צריך להיות מעודכן ומקצועי. למעשה, ככל שתעלי יותר תוכן כך תוכלי לראות תוך זמן קצר תנועה ערה יותר של צופים. התוכן הוא המלך בכל הקשור לעמוד יוטיוב מצליח, ולכן ככל שתעלי יותר תכנים ממוקדים – כך בהחלט ניתן להפוך לביוטרית מצליחה.

שיתופי פעולה

שיתופי פעולה עם ביוטריות אחרות יכול לסייע מאוד לקידום העמוד שלך. מדובר במצב של WIN WIN לשני הצדדים – את מקבלת חשיפה דרך מישהי שעוסקת באותו תחום שלך, והיא במקביל יכולה למנף את העמוד שלה דרכך. נוסף לכך, ניתן בהחלט ליצור קשר עם חברות ביוטי וטיפוח לצורך יצירת שיתוף פעולה עם חלק מהמוצרים, וזאת בכדי שתוכלו להתנסות בעצמך ובהתאם לכך לבנות מערכת של אמון אל מול אותן חברות, כמו גם העוקבות שלך.

חקר מתחרים

שוק הביוטי הוא שוק צפוף ותחרותי מאוד, בעיקר בשל עלייתן של הרשתות החברתיות וכן יוטיוב. משום כך, חשוב לחקור את המתחרות שלך ולבחון מהם היתרונות שלך, ובהתאם לכך לגבש מיתוג אישי אשר יבסס את שמך. ככל שתכירי את המתחרות שלך בצורה טובה יותר, תוכלי להעלות תכנים ממוקדים ומעניינים כמו גם לקדם את היוזמות שלך – ובכך להפוך לביוטרית מובילה בתחום הטיפוח, כמו גם בתחומים נוספים אשר נלווים לתחום הביוטי המתפתח שכולל את תחום האופנה, הטיפוח ועוד.

פן אישי

מעבר לפן המקצועי, חשוב מאוד לשקף את האופי שלך דרך הרשתות החברתיות. דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות וולוג אישי אשר עוקב אחר שגרת חייך, כמו גם מאפשר לעוקבים להכיר אותך בפן האישי יותר. חיבור אישי עם מובילת דעת קהל כמוך יכול לסייע לחיזוק מערכת היחסים עם העוקבים, ובהמשך לבנייה של קהילה אשר עוקבת אחרייך ואף רוכשת את המוצרים עליהם את ממליצה.

 

כתיבת תגובה