לתזונה מרכיב משמעותי מאוד בכל הקשור למראה העור. למעשה, תזונה לקויה עשויה להשפיע באופן ממשי על המרקם של העור, ואפילו להאיץ תהליכי הזדקנות. במדריך זה נציג את כל הפרטים אודות תזונה נכונה ומאוזנת אשר באמצעותה תוכלו לשפר את מראה עור הפנים, באופן קל ופשוט.

תזונה נכונה ומאוזנת: הדרך הטובה ביותר לשיפור מראה עור הפנים

עור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. בעשור האחרון ולאור עלייתן של הרשתות החברתיות, ניתן לראות כיצד רבים מעוניינים לשפר את מראה העור, הן בשל תהליכי הזדקנות והן בשל מראה עור פנים עייף אשר מסגיר את הגיל האמתי שלנו. לתזונה שלנו יש מרכיב משמעותי בכל הקשור לנראות עור הפנים, וזאת לאור העובדה כי תזונה לקויה עלולה לגרום לשמנוניות, הופעה של פצעונים וכן יובש. אולם, תזונה בריאה ונכונה יכולה לעזור באופן ממשי לשיפור מרקם עור הפנים, וזאת בשל מינרלים, חומצות אמינו וחלבונים אשר מצויים במגוון רחב מוצרים כמו פירות, ירקות ומזונות לא מעובדים. הקפדה על תזונה נכונה יכולה לחולל מהפך אמתי, כל זאת לצורך שיפור מראה העור. כיצד תוכלו לשפר את התזונה שלכם כבר עכשיו? להלן הפרטים.

כיצד תזונה נכונה - יכולה לשפר את מראה העור

ניקוי רעלים – צעד ראשון בדרך לעור קורן ורענן

ניקוי רעלים מהווה דרך נהדרת לשיפור עור הפנים. במסגרת ניקוי הרעלים אנו למעשה מפסיקים לצרוך מוצרים מעובדים, ועוברים למזון עשיר בסידן וסיבים תזונתיים. נוסף לכך, ניתן להיעזר בחברה מקצועית אשר מספקת מיצים אשר להם ריכוז גבוה של מינרלים, לצורך חיזוק המערכת החיסונית וכן שיפור פעילות המעיים. מומלץ להתמיד באכילה של פירות וירקות, וכן עלים ירוקים מכל הסוגים. אם יש לכם שייקר בבית, תוכלו להכין בבוקר שייקים בריאותיים אשר מורכבים מנענע, כוסברה, נבטים, מלפפון ירוק ועוד.

בניית תפריט באמצעות סיוע מצד גורם מקצועי

חשוב מאוד לפנות לרופא ולבצע בדיקת דם, וזאת בכדי לבחון את החוסרים. לעתים חוסר בברזל עלול להשפיע על מראה עור הפנים, ולכן באמצעות בדיקת דם ניתן לגלות ובהתאם לפעול בכדי להתגבר על החוסר. באמצעות ליווי מצד תזונאי ניתן לבנות תפריט בהתאמה אישית אשר מבוסס על כל אבני המזון. נוסף לכך, מומלץ להימנע מעישון, שתייה ממותקת וקפאין אשר גם הם משפיעים באופן משמעותי על הנראות של העור. שתייה מרובה של מים מהווה חלק בלתי נפרד מתזונה נכונה, וזאת בשל העובדה כי שתיית מים באופן קבוע תשפר את מרקם עור הפנים ואף תפחית את האדמומיות והיובש.

תזונה נכונה: כל אחד יכול!

זכרו כי המפתח לעור קורן ורענן הוא תזונה מאוזנת ונכונה. קחו את עצמכם בידיים, בנו לעצמכם תפריט בהתאמה אישית והקפידו על שילוב של פירות וירקות – ותוך זמן קצר תרגישו בהבדל במרקם ובנראות עור הפנים.

כתיבת תגובה