מחליקי שיער

לא מעט בנות בוחרות להחליק את השיער, וזאת גם אם השיער שלהן באופן טבעי חלק. מדוע? ובכן כי יש שיער חלק ויש שיער ממש חלק – שיער שנראה חיוני, מטופל ומאוד מסודר, ולמראה הזה נשים רבות שואפות, אם כי הן בדרך לאירוע ואם כי הן פשוט אוהבות להיות מטופחות. מכאן שאם גם את בודקת בימים אלו אודות רכישה של מחליק שיער, יש כמה דברים שעלייך לדעת, כי ממש כפי שצריך להתאים את סוג השמפו לסוג השיער, כך גם צריך להתאים את סוג המחליק.

בחינה עצמית

מחפשת טיפים אודות מחליקי שיער? ובכן מדהים לגלות שהרשת מלאה בהם, כך שאפילו בסיקור של אתר beards על מחליקי שיער תקבלי טיפים ממש שווים, אך אם את מבקשת לקבל תמצות אפקטיבי, תעברי על שורת הטיפים הבאה, כאשר הטיפ הראשון הוא לבחון איזה סוג שיער יש לך, אם מבחינת אורך ואם מבחינת עובי.

שיקולים שנוגעים לאורך השיער

מחליק שיער מורכב משני לוחות שנעים בין 2 ל4 ס"מ רוחב. מכאן שעבור שיער ארוך לוחות עבים יותר עדיפים, ואילו עבור שיער קצר לוחות צרים יותר יתאימו.

שיקולי עיצוב

רבות משתמשות במכשיר לא רק עבור החלקה, אלא גם עבור עיצוב תסרוקות, ועל כן במקרה זה מוטב להעדיף מחליק בעל לוחות כמה שיותר צרים.

מחליקי שיער

שיקולים שנוגעים לסוג השיער

בכדי ליהנות מהמכשיר יש לוודא שלא גורמים נזק לשערה, ועל כן חשוב להתאים בין עובי השערה לטמפרטורה. שנרחיב? ובכן עבור שיער דק נעדיף מחליק שאינו עובר טמפרטורה של 180 מעלות ואילו עבור שיער עבה נעדיף מחליק שמגיע ל210 מעלות. מה עם שיער רגיל? עבורו נעדיף מחליק שמגיע לטמפרטורה שנעה בין 180 ל190 מעלות.

חומריות

קיימים מכשירים שעשויים ממגוון חומרים – יש שהלוחות שלהם עשויים ממתכת (פחות אידאלי) ויש שהלוחות שלהם הינם קרמיים (נחשבים טובים). כמו כן, יש לוחות קרמיים שמצופים טורמלין (אידאליים) ויש לוחות קרמיים שמצופים טפלון. מהי המשמעות של הציפוי? ובכן הציפוי מסייע להפחית חשמל סטטי, עובדה שמסייעת לתוצאה להישמר כהלכה לאורך זמן.

תרחיש שימוש

כמו בכול מכשיר, כך גם פה מאוד חשוב לבחון את תרחיש השימוש, ועל כן נציין שקיימים מחליקי שיער שמגיעים עם מסך תצוגה קטן. למה המסך מסייע? לקבוע במדויק את הטמפרטורה הרצויה, ובאופן כללי המסך מונע תחושת מועקה – מונע חשש שמחליקים ובו זמנית הורסים, ולו כי הטמפרטורה יותר מדי גבוהה.

עלות

אם רק תבדקי, מהר מאוד תגלי שטווח המחירים נע בין 250 ל700 ש"ח, משמע ההפרש ללא ספק גדול. מכאן שאם את מנסה להבין מדוע שווה לשלם יותר עבור תוצאה סה"כ זהה, מוטב שתבחני האם חשובה לך תוצאה מרשימה לצד שימוש כמה שיותר מהיר, האם חשוב לך מסך תצוגה ואף ראוי לבחון מהי התדירות שבה מתכוונים להשתמש במכשיר. בהתאם לתשובות של שלושת השאלות גם את תביני מה יותר נכון עבורך.

אחריות

לבסוף נציין שאם את עומדת לרכוש מוצר יקר, תוודאי שההמלצות שלו חיוביות ושהוא מגיע עם אחריות. מה עוד? שווה לשלב מוצרי טיפוח משלימים, ולו בכדי ליהנות מתוצאה כמה שיותר מרשימה.

אולי יעניין אותך גם: טיפים בסטיילינג: כל מה שרציתן לדעת

כתיבת תגובה