בשנים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים בביקוש לטיפולי בוטוקס. במידה והחלטתם לגשת לטיפול, חשוב להכיר את השלבים החשובים אשר יבטיחו כי הטיפול יתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מתכננים לעבור טיפול בוטוקוס? זה מה שעליכם לדעת

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם האסתטיקה הוא ללא ספק טיפולי בוטוקס, אשר נחשב לחומר בטיחותי המאפשר ליצור מראה פנים צעיר ורענן. אם בעבר הטיפול היה מומלץ החל מגיל 35 כיום ניתן לראות נשים צעירות אשר מבקשות לעבור טיפול בוטוקוס, בעיקר בשל התוצאות המצוינות וכן העובדה כי באמצעות טיפול בוטוקס ניתן לעצור הלכה למעשה את היווצרות הקמטים. יחד עם זאת, טיפול רשלני עשוי להוביל לנזקים ארוכי טווח, ולכן אם נפגעת מרשלנות בטיפול פלסטי מומלץ ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתחום, לצורך הגשת תביעה. בכדי להימנע מהסיטואציה הלא נעימה הזו, להלן מספר דברים שחשוב לדעת לגבי בחירת הרופא ואופי הטיפול, כך שתוכלי להשיג את המראה הצעיר – מבלי לגרום לנזק:

קבלת המלצות

באמצעות קבלת המלצות דרך חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה אשר עברו את הטיפול ניתן לקבל אינדיקציה מהימנה אודות הרופא. זו הנקודה לציין כי רק רופאים מורשים לבצע את הטיפול, ועל כן קבלת המלצות אודות רופאים מקצועיים מהווה שלב הכרחי רגע לפני תחילת הטיפול. רופא מומחה ובעל המלצות ידע להתאים את תוכנית הטיפול בהתאם לדרישות שלכם במטופלים, כמו גם לבצע תיאום ציפיות אשר הוא הכרחי. במעמד הפגישה חשוב לבצע איסוף של כלל המסמכים הרלוונטיים הנוגעים לאופי הטיפול, בכדי ליצור מעטפת הגנה באם משהו ישתבש וכתוצאה מטיפול רשלני (לכאורה) תידרשו להגיש תביעת רשלנות רפואית.

רגע לפני הבוטוקס- אלה הדברים שחשוב לוודא בטרם הטיפול

טיפול אצל רופא בלבד

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא מסיבת בוטוקס, בנוכחות של חברים ובני משפחה. לצערנו, בלא מעט מקרים מתפתים רבים לעבור את הטיפול על אף שהם אינם יודעים מהי ההכשרה הספציפית של האדם אשר הגיע לבצע את הטיפול. חשוב לוודא כי מדובר ברופא פלסטיקאי מומחה אשר הוכשר לבצע את הטיפול, ולהימנע ככל האפשר מהשתתפות בתהליך. הטיפול חייב להתבצע באופן סטרילי ובריכוז מלא מצד הרופא, ולכן העדיפו לבצע את הטיפול רק בקליניקה ולא במסיבות ביתיות.

תדירות ומנוחה לאחר הטיפול

ע"פ ההמלצה של רופאים פלסטיקאים, טיפול בוטוקס יש לבצע אחת לארבעה חודשיים ורק לאחר מנוחה מצד המטפלת. למעשה, מאחר ומדובר בתוצאות מיידיות תוכלו להבחין מיד כיצד העור מגיב, כאשר נמצא כי אצל 1% מכלל האוכלוסייה ייתכן מצב של עמידות לבוטוקס או תגובה אלרגית. משום כך חשוב לנוח לאחר הטיפול הראשון כמו גם להישמע להוראות, ובהתאם לבנות תוכנית טיפול אשר תואמת את הציפיות, כמו גם את מבנה הפנים.

כתיבת תגובה