לאחר שנה שלמה שבמהלכה מצאנו את עצמנו תקועות בבית, שנת 2021 עתידה להיות עמוסה באירועים וחגיגות. לכבוד החזרה לשגרה, להלן סקירה אודות תסרוקות מעולות אותן תוכלי לעשות בעצמך, במינימום מאמץ ועם מקסימום רושם.

תסרוקת 2021: פשטות היא שם המשחק

לאחר שנה שלמה שבמסגרתה הושבתו כל ענף האירועים וכולנו נותרנו ספונים בבית, סוף סוף הגיע הזמן להתכונן לקראת עונת האירועים והמפגשים המחודשים עם חברים ובני משפחה, כמו גם דייטים. בכדי שתוכלי להגיע במיטבך, בחרנו להציג לך את מיטב התסרוקות אותן תוכלו לעשות בעצמך בשיטת עשה זאת בעצמך, כל זאת בכדי שתוכלי לצאת כאשר את נראית במיטבך. על מנת שתוכלי לעשות את זה חשוב לבצע רכישה של מחליקי שיער איכותיים איתם תוכלי לעבוד באופן שוטף, ובכך ליצור בעצמך מראה מהודק ומרשים. שנתחיל?

תסרוקת מקלות

שיער מוחלק מהווה דרך מצוינת לעצב את השיער באופן קל, פשוט אבל מרשים. לטובת התסרוקת סרקי היטב את השיער ובדקי כי הוא יבש לחלוטין. בכדי להגן על השיער מפני החום, השתמשי בסרום לשיער ולאחר מכן הדליקי את המחליק. (עד לחום של 180 מעלות) והחליקי כל קבוצת שיער בנפרד. לסיום התהליך העבירי מסרק דק בכדי לדאוג כי התסרוקת תישאר מסודרת, כאשר ניתן להשתמש בחגורת מתיחה לפנים לצורך יצירת מראה מהודק ומרשים, מבלי לעבור תחת סכין המנתחים. יש עוד כמה טיפים בסטיילינג שנוכל להציע, למי שמעוניינת לדעת איך אפשר לשדרג את המראה עוד יותר.

תסרוקות ערב 2021: עיצוב שיער בשיטת עשי זאת בעצמך

קוקו מהודק עם פפיון

בכל חנות ברשת ניתן לבצע רכישה של פפיון אותו ניתן להצמיד לקוקו, ובכך ליצור מראה בובתי ומקסים. הברישי היטב את השיער ולאחר מכן החליקי אותו. הורידי את הפנים כלפי מטה ומתחי באמצעות מסרק את השיער כלפי מטה, לצורך הצמדה של השיער לקרקפת. חזקי את הקוקו באמצעות גומייה והשאירי קצוות שיער אותה תוכלי ללפף מסביב לגומייה, כך שנוצר מראה הרמוני ונקי. לאחר מכן הוסיפי את הפפיון ויש לך תסרוקת מושלמת ב 2 דקות של עבודה.

מראה גלי

בכדי ליצור מראה גלי וקליל כל שצריך לעשות הוא ללפף את השיער באמצעות בד למשך הלילה. בכדי ליצור מראה גלי מאוד ניתן גם להשתמש במסלסל עם ראש רחב, וליצור גלים בשיער לכל קבוצת שיער. בכדי להשלים את המראה קלעי את השיער לצמות קטנות בקדמת הפנים, ויש לך תסרוקת מהממת שמתאימה מאוד לאירוע צהריים.

קוקו חצי אסוף

קלעי את השיער לשתי צמות והרימי את השיער כלפי מעלה לצורה של גולגול. כרכי את הצמות בגולגול שנוצר ויש לך תסרוקת מפוזרת אך מדויקת מבחינת המראה, ולהשלמת הלוק ניתן להשתמש במחליק לצורך יצירת מראה שיער גלי ובעל נפח.

קוקו מרושל

אספי את השיער באמצעות מסרק אך הקפידי לבצע זאת בצורה חופשית ומשוחררת. השתמשי בגומייה שקופה בכדי לאסוף את השיער, ובכדי להוסיף נפח ניתן להשתמש בספוג שמתלבש ישירות על השיער ומאפשר לקבל נפח מושלם – מבלי שניתן יהיה להבחין בכך. כך תוכלי גם לשמור על השיער בריא, ללא חשש ממתיחה חזקה מדי של השיער מהקרקפת.

לסיכום, אין צורך לגשת לספר לצורך יצירת תסרוקת מנצחת ובלתי נשכחת. דרך מדריכים באינטרנט תוכלי ללמוד בפשטות ובמהירות כיצד להכין בעצמך את תסרוקת החלומות, בהתאם לסוג השיער. מיומנות היא שם המשחק ועל כן רצוי קודם כל להתנסות במספר תסרוקות ובהתאם לכך לבחור את התסרוקת שהכי מחמיאה ונכונה לך. הציוד הוא גם הכרחי, ועל כן השקיעי ברכישה של מחליק שיער איכותי ובעל המלצות שלא רק יסייע לך לבצע את התסרוקת באופן קל ופשוט אלא גם יאפשר לך להתנסות במספר סגנונות, עד שתמצאי את הסטייל המדויק לך.